Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Стоп культурний карантин": у містах України відбудеться акція на підтримку концертної індустрії

"Стоп культурний карантин": у містах України відбудеться акція на підтримку концертної індустрії

Організатори намагаються отримати від уряду план виходу із карантину для представників концертної індустрії.

Музичний форум Kyiv Music Days організовує акцію, аби отримати від уряду план виходу із карантину для представників концертної індустрії.

Так, за словами організаторів, сфера креативних індустрій та видовищних заходів геть забута.

"Нас ніби не існує. Ресторанам дозволили літні майданчики та їжу на виніс, перукарням — попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торговельно-розважальних центрів — обмеження щодо кількості відвідувачів. План майже готовий для всіх галузей, окрім індустрії культури та видовищ. Схоже, нас немає в сценарії уряду. В уряду не існує сценарію для нас, для понад 250 000 осіб — артистів, акторів, музикантів, балетмейстрів, організаторів заходів, кінотеатрів, івент-агенцій, технічного персоналу світла, звуку та сцени, декораторів, квиткових операторів. У нашій галузі — сотні спеціалізацій та професій, без яких годі уявити сучасне культурне життя країни сьогодні", – йдеться у повідомленні.

Акція Kyiv Music Days

Саме тому організатори акції #стопкультурнийкарантин закликають українців 12 травня о 22.00 на знакових локаціях міст увімкнути спрямовані в небо промені світла.

"Побачте нас! Почуйте нас! Дайте нам можливість працювати, поговоріть з нами, як нам спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України", – наголошують організатори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції