Стопами королеви: Меган народжуватиме вдома без знеболювання - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Сассекська розглядає варіант домашніх пологів у Віндзорі.

Дружина принца Гаррі Меган Маркл, яка наприкінці місяця стане мамою, вирішила відмовитись від знеболювання та клініки і народжувати вдома.

Інформацію, яка раніше з'являлася у ЗМІ підтвердило близьке оточення королівського подружжя виданню Daily Mail.

Герцогиня Сассекська прагне піти стопами королеви Єлизавети ІІ, народивши первістка в домашніх умовах, у новому котеджі Frogmore у Віндзорі, куди вони з Гаррі нещодавно переїхали.

Втім, за словами близького оточення королівського подружжя, Меган вирішила підстрахуватися - якщо щось піде не так, вона згодна на екстрену госпіталізацію. 

Також повідомляється, що Меган почувається добре, тому в неї немає причин для побоювань. Більш того, інсайдер заявив, що монарша особа планує відмовитися від будь-якого знеболення. В її розпорядженні буде басейн з теплою водою і спеціальний прилад, який здатний зменшити м'язові спазми.

"Це винятково її вибір, але очевидно багато що залежить від обставин", - зазначив інсайдер.

Зрозуміло також, що 34-річний принц буде постійно перебувати поруч зі своєю дружиною, що матиме додаткову перевагу, надаючи парі конфіденційність, якої вони прагнуть.

Нагадаємо, нещодавно також з'ясувалося, що Меган заборонила королівським акушерам приймати у неї пологи. Справа в тому, що її не влаштовує, що фахівці - чоловіки. Навіть їхня висока кваліфікація не змогла переконати герцогиню.

Залиште свій коментар

Вибір редакції