Стріп, Честейн, Генкс та інші: оприлюднили імена номінантів "Золотого глобуса-2018"

Церемонія вручення нагород відбудеться 7 січня.

Сьогодні в Лос-Анджелесі оприлюднили номінантів премії "Золотий глобус". Наступного року, 7 січня, відбудеться вже ювілейна - 75-а церемонія нагородження.

Лідерами серед номінантів стали "Форма води" (7 номінацій), "Секретне досьє" і "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі" (по 6 номінацій), "Леді Берд" (4 номінацій), "Дюнкерк", "Крижана стерва" , "Найбільший шоумен" (по 3).

Фаворитом серед серіалів - "Велика маленька брехня" (6 номінацій).

Цього разу оголосили список номінантів Шерон Стоун, Крістен Белл, Елфрі Вудард і Гаррет Хедлунд.

Список номінантів "Золотого глобуса-2018":

Краща драма

"Клич мене своїм ім'ям"
"Дюнкерк"
"Секретне досьє"
"Форма води"
"Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"

Краща комедія або мюзикл

"Горе-творець"
"Проти"
"Найбільший шоумен"
"Крижана стерва"
"Леді Берд"

Краща чоловіча роль (драма)

Тімоті Чаламет, "Клич мене своїм ім'ям"
Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка"
Том Uенкс, "Секретне досьє"
Гері Олдмен, "Темні часи"
Дензел Вашингтон, "Роман Ізраел, Esq."

Краща жіноча роль (драма)

Джессіка Честейн, "Велика гра"
Саллі Гоукінс, "Форма води"
Френсіс Макдорманд, "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"
Меріл Стріп, "Секретне досьє"
Мішель Вільямс, "Всі гроші світу"

Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл)

Стів Карелл, "Битва статей"
Енсел Елгорт, "Малюк на драйві"
Джеймс Франко, "Горе-творець"
Х'ю Джекман, "Найбільший шоумен"
Деніел Калуя, "Геть"

Краща жіноча роль (комедія або мюзикл)

Джуді Денч, "Вікторія і Абдул"
Марго Роббі, "Крижана стерва"
Сірша Ронан, "Леді Берд"
Емма Стоун, "Битва статей"
Гелен Міррен, "В пошуках свята"

Кращий актор другого плану (драма)

Віллем Дефо, "Проект "Флорида"
Армі Хаммер, "Клич мене своїм іменем"
Річард Дженкіс, "Форма води"
Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу"
Сем Рокуелл, "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Краща актриса другого плану (драма)

Мері Джей Блайдж, "Ферма "Мадбаунд"
Гонг Чау, "Коротше"
Елісон Дженні, "Крижана стерва"
Лорі Меткаф, "Леді Берд"
Октавія Спенсер, "Форма води"

Кращий режисер

Гільєрмо дель Торо, "Форма води"
Мартін Макдонах, "Три білборда за межами Эббинга, штат Міссурі"
Крістофер Нолан, "Дюнкерк"
Рідлі Скотт, "Всі гроші світу"
Стівен Спілберг, "Секретне досьє"

Кращий сценарій

"Форма води"
"Леді Берд"
"Секретне досьє"
"Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"
"Велика гра"

Кращий телевізійний серіал (драма)

"Корона"
"Гра престолів"
"Розповідь служниці"
"Дуже дивні справи"
"Це ми"

Кращий телевізійний серіал (комедія)

"Чорнявий"
"Дивна місіс Майзел"
"Майстер на всі руки"
SMILF
"Уїлл і Грейс"

Кращий міні-серіал або фільм для ТБ

"Велика маленька брехня"
"Фарго"
"Ворожнеча"
"Грішниця"
"Вершина озера"

Краща актриса міні-серіалу або фільму для ТБ

Джессіка Біл, "Грішниця"
Ніколь Кідман, "Велика маленька брехня"
Джессіка Ленг, "Ворожнеча"
Сьюзан Сарандон, "Ворожнеча"
Різ Візерспун, "Велика маленька брехня"

Кращий актор міні-серіалу або фільму для ТБ

Роберт де Ніро, "Брехун, великий і жахливий"
Кайл МакЛоклен, "Твін Пікс"
Джуд Лоу, "Молодий тато"
Юен МакГрегор, "Фарго"
Джеффрі Раш, "Геній"

Краща актриса телевізійного серіалу (драма)

Катріна Балф, "Чужоземка"
Клер Фой, "Корона"
Меггі Джилленхол, "Двійка"
Кетрін Ленгфорд, "13 причин, чому"
Елізабет Мосс, "Розповідь служниці"

Кращий актор телевізійного серіалу (драма)

Стерлінг Браун, "Це ми"
Фредді Хаймор, "Добрий доктор"
Боб Оденкерк, "Краще телефонуйте Солу"
Лів Шрайбер, "Рей Донован"
Джейсон Бейтман, "Озарк"

Краща актриса телесеріалу (комедія)

Памела Адлон, "Все на краще"
Рейчел Броснахен, "Дивовижна місіс Мейзел"
Елісон Брі, "Блиск"
Іса Рей, "Біла ворона"
Френкі Шоу, SMILF

Кращий актор телесеріалу (комедія)

Ентоні Андерсон, "Чорна комедія"
Азіз Ансарі, "Майстер на всі руки"
Кевін Бейкон, "Я люблю Діка"
Вільям Мейсі, "Безсоромні"
Ерік Маккормак, "Уїлл і Грейс"

Краща актриса другого плану в телесеріалі

Лора Дерн, "Велика маленька брехня"
Енн Дауд, "Розповідь служниці"
Крісті Метц, "Це ми"
Мішель Пфайффер, "Брехун, Великий і Жахливий"
Шейлін Вудлі, "Велика маленька брехня"

Кращий актор другого серіалу в телесеріалі

Альфред Моліна, "Ворожнеча"
Олександр Скарсгард, "Велика маленька брехня"
Девід Тьюлі, "Фарго"
Девід Харбор, "Дуже дивні справи"
Крістіан Слейтер, "Містер Робот"

Кращий анімаційний фільм

"Бос-молокосос"
"Годувальник"
"Фердинанд"
"Таємниця Коко"
"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

Найкраща музика

"Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі"
"Форма води"
"Примарна нитка"
"Секретне досьє"
"Дюнкерк"

Кращий саундтрек

Home "Фердинанд"
Mighty River, "Ферма" Мадбаунд"
Remember Me, "Таємниця Коко"
The Star, "Дороговказна зірка"
This Is Me, "Найбільший шоумен"

Кращий фільм іноземною мовою

"Фантастична жінка" Чилі
"Спочатку вони вбили мого батька" Камбоджа, США
"На межі" Німеччина, Франція
"Нелюбов" Росія
"Квадрат" Швеція, Німеччина, Франція, Данія

Нагадаємо, "Золотий глобус" вважають однією з найпрестижніших премій у світі, яка присуджується кращим з кращих за заслуги в галузі кінематографу і телебачення. Як правило, премія передбачає переможців "Оскара".

Залиште свій коментар