Струнка Кейт Міддлтон у джинсах-скінні та високих чоботях офіційно вийшла з декрету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцогиня Кембриджська відвідала сад дикої природи.

Дружина принца Вільяма Кейт, яка перебуваючи у декреті, півроку не з'являлася на офіційних заходах, здійснила свій перший публічний вихід.

Сьогоднішній вихід у світ 36-річної герцогині Кетрін відбувся, як і повідомлялося раніше, в лісовій школі і саду дикої природи організації The Sayers Croft Trust в Paddington Recreation Ground. 

Захід був організований для того, щоб прищепити дітям любов до дикої природи і познайомити їх з лісом.

Кейт Міддлтон
Reuters

Про це повідомили на офіційній сторінці Twitter Кенсінгтонського палацу.

"Герцогиня Кембриджська відвідала SCTrust Forest School і Wildlife Garden, що дає дітям міста унікальну можливість вивчати та займатися природою", - підписали відео візиту Кейт представники королівської родини.

Кейт Міддлтон_2
Getty Images

Для свого повернення герцогиня вибрала зручний одяг.

Дружина принца зявилася у джинсах-скінні, високих чоботях Penelope Chilvers, які вона носить вже більше 10 років, і куртці шведської фірми Fjällräven. Образ виграшно підкреслював стрункість мами трьох дітей, повідомляє Daily Mail.

Кейт Міддлтон_1
Getty Images

Проте, незважаючи на офіційне закінчення декрету Кейт Міддлтон, впродовж останніх шести місяців все-таки з'являлась на публіці. Нещодавно вона разом з Меган Маркл відвідала фінал Вімбілдону, де підтримувала Серену Вільямс. Також публічним виходом  Міддлтон можна вважати хрестини молодшого сина Луї, які відбулись 9 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції