Струнка Могилевська представила новий танцювальний кліп

Артистка випустила відео на трек "Я танцевала".

Українська співачка Наталія Могилевська, яка розповіла, чому не боїться конкуренції з Шоптенко на "Танцях з зірками", зняла новий кліп на пісню "Я танцевала".

Автором слів композиції стала сама Могилевська та її екс-підопічна Аліна Астровська, музики - Руслан Талабіра. Режисером відео виступила Інна Грабар.

Як розповіла співачка, вона довго не могла визначитися з вибором пісні. Разом з екс-вокалісткою REAL O Аліною Астровською, Могилевська написала декілька потенційних хітів, але довго "ламала голову" який же запустити першим, і щойно вирішила зробити "Я танцевала", - жартома кинула колегам: "Ну що ж, буду знову танцювати!".

Цього же вечора Могилевській зателефонували з "1+1" і запросили повернутися у шоу "Танці з зірками. Повернення легенди". Співачці запропонували місце в журі, вона ж сказала, що пісня – це знак і вирішила знову вийти на паркет.

"Ідея такої відеопрезентації виникла спонтанно. Журналісти часто просять мене показати мій звичайний день. Це він і є! Весь свій час я присвячую тренуванням: з моїм новим партнером по "Танцях..." або з красенями-танцюристами мого шоу-балету, готуючись до концертів і музичної премії. Зараз, все моє життя - це танець: легкий, яскравий і життєрадісний!" - розповіла Могилевська.

Цікаво, що зробили трек в двох версіях: танцювальній - MONATIKchilibisound та концертній - музичного продюсера Михайла Кошового.

Дивіться оновлений проект "Танці з зірками" щонеділі на "1+1" о 21:00.

Залиште свій коментар