Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ступка та Логунова розповіли, як вирахували недобросовісну няню своєї доньки

Подружжя відмовилося від послуг нянь.

Зіркове подружжя Поліна Логунова та Дмитро Ступка, які у серпні вперше показали доньку, розповіли, чи користуються послугами няні, йдеться у "Світському житті".

За словами знаменитих батьків, вже давно вони відмовилися від нянь. І сталося це після того, як вони вирахували няню, яка не виконувала свою роботу. За словами Ступки, у них вдома була відеокамера і вони бачили, як доглядальниця "приходила, вмикала телевізор і не займалася дитиною".

"Приміром, вони не готують їжу належним чином, не роблять це вчасно, залишають брудним посуд, брудною всю кухню, не граються з дитиною. Трошки погралися, погортали книжку, а далі дивимося телевізор. Не часто виходять на двір, а то і зовсім не виходять, не купають ввечері дитину. Вони цього не роблять і при цьому всьому вимагають якісь божевільні суми. Більше ніж 1500 за день", - підтвердила слова чоловіка Поліна Логунова.

Донька Дмитра Ступки
instagram.com/bogdana_stupka
Донька Дмитра Ступки та Поліни Логунової

Натомість подружжя вирішило, що віддасть дворічну донечку Богданку до дитячого садочка. Ступка запевнив, що дівчинці там подобається.

"Коли тільки влаштовували її у садочок, то ми разом приїздили туди, проводили з нею там час. Потім вона сама собі бавилася, і навіть не помітила як ми пішли", - сказав Дмитро.

Разом з тим зірковий батько поділився, що маленька Богданка зростає справжньою артисткою.

"Богданка була зі мною декілька разів у театрі, вона стає на стілець, щось мені там розповідає, ще говорити добре не вміє, але щось розповідає. Ми дуріємо разом. Диво-дитина, добре бути батьком", - підсумував Ступка.

Нагадаємо, не так давно Поліна Логунова розповіла, чому з чоловіком Дмитром Ступкою довго не показували обличчя донечки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції