"Стягнула з мене штани": зірка кліпу Кеті Перрі звинуватив її у розпусній поведінці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Модель Джош Клосс опублікував відповідний пост у Instagram.

Популярна співачка Кеті Перрі, яку нещодавно визнали винною у плагіаті, знову опинилася у центрі скандалу.

Як повідомляє видання Variety, цього разу зірку звинувачують у розпусній поведінці.

Модель, та актор-початківець Джош Клосс, який зіграв головну роль у кліпі співачки Teenage Dream, звинуватив її в тому, що вона непристойно поводилася щодо нього. За його словами, інцидент стався 2012 року на дні народження їхнього спільного знайомого.

Джош Клосс
Associated Press
Джош Клосс

"Це була вечірка з нагоди дня народження Джонні Вуєка. Я коли побачив її, ми обійнялися, бо вона все ще була моєю любов'ю. Але коли я повернувся, щоб представити їй мою подругу, вона вона стягнула з мене мої штани і спідню білизну, щоб продемонструвати своїм друзям і всім присутнім мій пеніс. Можете собі уявити, яким жалюгідним та збентеженим був мій стан?", - зазаначив актор.

Також чоловік заявив, що довго мовчав, оскільки йому було важко про це говорити, а також зазначив, що представники Перрі не дозволили йому публічно висловлюватися щодо Кеті під час роботи з нею.

"Я говорю зараз це, щоб сказати, що жінки, у яких є влада, так само огидні, як і чоловіки. Зізнатися в тому, що хтось так жорстоко з тобою поводився, було важко, і це зайняло у мене так багато часу. Я міг би підняти це питання мільйон разів, але багато хто б подумав, що я роблю це заради власної вигоди. Але я не переслідую корисливої мети", - повідомив Клосс.

Сама співачка наразі ніяк не прокоментувала закиди у свій бік.

Нагадаємо, минулого року Кеті Перрі було визнано найбагатшою співачкою року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції