Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд Лос-Анджелеса відхилив позов акторки Ешлі Джадд до Гарві Вайнштейна

Акторка звинувачувала продюсера в нанесенні збитку її кар'єрі як помсту за відмову від сексу з ним.

Голлівудська акторка Ешлі Джадд, яка подала до суду на Гарві Вайнштейна, залишились без розгляду цієї справи.

Як повідомляє портал TMZ, суд Лос-Анджелеса відмовився розглядати позов американської зірки до горезвісного продюсера, в якому стверджувалося, що вона не отримала роль в трилогії "Володар перснів", чере відмову від сексу з Вайнштейном.

Джадд звинувачувала Вайнштейна в сексуальних домаганнях в професійних стосунках та зловживанні владою. Зірка стверджувала, що 1998 року Вайнштейн переконав режисера Пітера Джексона не запрошувати її в трилогію "Володар перснів", заявивши, що у Miramax був "жахливий" досвід роботи з нею.

Ешлі Джадд
AP
Ешлі Джадд

Однак суддя відмовився розглядати позов акторки, заявивши, що закон, який регулює подібні інциденти був ухвалений у США тільки 2018 року, і не має зворотної сили, проте підкреслив, що Ешлі може подати новий позов про наклеп.

Нагадаємо, влітку минулого року адвокат Гарві Вайнштейна, звернувся до федерального судді з проханням усунути справу про саботаж кар'єри Ешлі Джадд. Він стверджував, що продюсер абсолютно не намагався зруйнувати її кар'єру, а навпаки намагався допомогти їй виграти премію Академії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції