Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд пригрозив Джолі позбавленням опіки, якщо вона не дозволить Пітту бачитися з дітьми

Зірка ризикує втратити основну опіку над нащадками.

Голлівудське екс-подружжя Анджеліна Джолі та Бред Пітт продовжують боротися за шістьох спільних дітей.

Цього разу на полі бою пощастило Бреду. Так, суддя зобов’язав Джолі дозволити 54-річному Пітту бачитися з дітьми регулярно, поки вона знімається у фільмі "Малефісента 2" у Великій Британії.

Зауважимо, що Джолі є першорядним фізичним опікуном їхніх з Бредом нащадків.

Як повідомляє DailyMail, вищий суд округу Лос-Анджелеса постановив, що "відсутність стосунків з батьком" нестиме "шкоду" для 16-річного Меддокса, 14-річного Пакса, 13-річної Захари, 12-річної Шайло і 9-річних близнюків Вів'єн і Нокса.

Суд вважає, що для здоров’я дітей є конче необхідним спілкування як з мамою, так і з батьком. Цікаво, що найстарший син екс-подружжя Медокс зможе самостійно вирішувати, скільки він хоче часу проводити з кожним із батьків.

Анджеліна Джолі з дітьми_3
Getty Images
Анджеліна Джолі з дітьми

Також суддя зобов’язав Джолі надати Пітту телефони усіх шістьох дітей, аби він міг без перешкод з ними спілкуватися і щоб при цьому Анджеліна не контролювала бесіду. Коли діти перебуватимуть з Піттом, Джолі матиме можливість телефонувати їм лише один раз на день.

За допомогою психологів Пітт та Джолі узгодили графік зустрічей обох батьків на літо з дітьми почергово.

Так, Бред Пітт зустрінеться з дітьми у Лондоні, де Джолі орендує будинок, протягом 10 днів у середині червня. Там актор зможе провести час з одним або двома з нащадків протягом чотирьох годин на день.

Від 27 червня до 1 липня зірковий батько матиме змогу проводити з дітьми 10 годин на день, а потім у липні він зустрічатиметься з ними від 8 до 14 липня протягом чотирьох годин на день. Згодом він зможе забрати малюків до себе додому, у Лос-Анджелес.

Протягом того часу, поки діти будуть з Піттом, він має стежити, аби нащадки відвідували лікарів та психологів. Також Бред має простежити щоб діти повернулися до матері у визначений термін.

Анджеліна Джолі та Бред Пітт з сином
Getty Images
Анджеліна Джолі та Бред Пітт з сином Меддоксом

Наступне судове засідання з питання опіки над дітьми відбудеться 13-го серпня. 

Суд заявив, що, якщо Джолі не виконає нові умови, то вона ризикує втратити первинну опіку.

"Якщо неповнолітні діти залишаться ізольованими від свого батька і залежно від обставин, що супроводжують цю умову, це може призвести до скорочення часу, який вони проводять з Джолі, і може призвести до наказу суду передати первинну фізичну опіку Пітту", - наголосили у суді.

Зауважимо, що первинну опіку над шістьма дітьми Анджеліна Джолі отримала у жовтні 2016-го. Пітта екс-кохана звинувачувала у пияцтві та насильстві над дітьми.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі після 12 років шлюбу подала на розлучення із Бредом Піттом у середині вересня 2016-го року. Причиною акторка назвала непримиренні розбіжності. Однак існує й інша версія – подейкують, що Джолі наважалися на відчайдушний крок після сварки Пітта із старшим сином Меддоксом у літаку. У пориві люті батько начебто вдарив сина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції