Судді "Маленьких гігантів": Могилевська, Шоптенко та Горбунов поділилися своїми дитячими невдачами

Cелебрітіс пригадали дитинство.

Зіркові судді національного дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти", яке покаже дітей-індиго, Наталя Могилевська, Олена Шоптенко та Юрій Горбунов напередодні прем'єри проекту на телеканалі "1+1" поділилися дитячими спогадами про власну участь в конкурсах.

Прем'єра шоу відбудеться 11-го жовтня о 21:00.

Співачка Наталія Могилевська пригадала, що у дитинстві вчителі не надто допомагали їй здійснити мрію про танці.

"Коли я була маленька, мої вчителі не допомогли мені реалізувати мрію, тому, якщо я можу допомогти учасникам нашого проекту - це моя місія і я обов'язково це зроблю. Я колись хотіла танцювати. Дуже багато працювала біля станка, як і всі дітки, набувала форми. Наступним кроком були постановки і всякі цікаві танці в центрі залу, в гарних костюмах, з хлопчиками за ручку. Але через упереджене ставлення педагога до мене, біля верстата я працювала, а в танці мене не ставили. І звичайно, я вирішила, що я не талановита, що в мене ніколи нічого не вийде. Хоча в душі мені завжди здавалося, що здібності у мене є. Крім того, я 7 років проспівала в хорі, але мені жодного разу не дали заспівати сольну пісню. Я весь час в музичній школі простояла в третьому ряду "п'ятою полуничкою", але жодного разу не заслужила заспівати "Ой, на горі два дубки". Таких горе-вчителів у моєму житті було багато. Тому я мрію відкрити свою школу, щоб дати дітям ті можливості, яких сама не мала в дитинстві", - розповіла зірка.

Олена Шоптенко, яка як суддя представляє на проекті хореографічний напрямок, також поділилася невдалим досвідом участі в конкурсах.

"Мій перший найважливіший конкурс я програла своїй головній суперниці. Але в 10 років я стала чемпіоном Києва - і після багатьох невдач це був великий успіх. Я не була найпомітнішою дитиною в класі, мене часто ставили в останню лінію на хореографії. А зазвичай найперспективніші танцюристи стоять по центру. У якийсь момент у мене з'явився тренер, який повірив у мене. Він мені завжди говорив, що не можна брати участь у змаганнях тільки заради перемоги. І твердив, що один конкурс дає стільки досвіду і практики, як 30 тренувань", - зазначила Шоптенко.

Суддя дитячого проекту Юрій Горбунов зізнався, що, коли він був маленьким, не прагнув сольних партій та головних ролей.

"Я згадую себе в дитинстві: у хорі я і не намагався сольні партії виконувати, мене влаштовувало стояти в третьому ряду . Страх вийти перед всім класом і розповісти віршик, до речі, залишився дотепер. Одного разу в музичній школі за два тижні до академ-концерту на мене подивився директор і сказав: "Тебе не видно з-за баяну і тому тебе не допустять до виступу". Мене це дуже засмутило, я прийшов додому і розплакався. А мама каже: "А ти візьми і доведи за ці два тижні, що ти зможеш". І я довів, і на концерті був одним з кращих. Мені хочеться, щоб наші учасники саме так реагували на свої невдачі не проекті, щоб це їх стимулювало до нових перемог і звершень", - розповів актор та телеведучий.

Зазначимо, шість дитячих команд поведуть до перемоги їхні зіркові наставники: Ольга Фреймут, Настя Каменських, Ірма Вітовська , Володимир Горянський, Володимир Дантес і Надя Дорофєєва. Вони будуть підтримувати, мотивувати своїх підопічних і допомагати їм готуватися до виступів.

Кожна команда буде складатися із 4 учасників: вокалістів, танцюристів і талантів оригінального жанру - пародистів, вундеркіндів, дітей-індиго, надзвичайно кмітливих і дотепних, безпосередніх дітей у віці від 4 до 12 років. Переможцем проекту стане ціла команда.

Нагадаємо, наставник шоу "Маленькі гіганти" похизувався тим, що його донька значно випереджає своїх однолітків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація