Досвідчений Данилко розповів, чого не варто робити на "Євробаченні"

Артист описав пісню, яка підходить для конкурсу.

Музикант та артист Андрій Данилко, який разом із Русланою та Меладзе обиратиме представника від України на "Євробачення", наголосив, що пісні із політичним контекстом успіху не матимуть.

Суддя додав, що глядачів не цікавитимуть проблеми артистів.

"Це - розважальний конкурс, і людям не потрібні проблеми, з якими артисти туди їдуть. Однозначно, не потрібно сприймати і подавати свою участь як миротворчу місію - глядацьких балів це не додасть. Згадайте виступ наших "Гринджол"! Їм просто поламали кар'єру тим, що відправили на конкурс з актуальною піснею", - впевнений Андрій.

Артист зауважив, що співати конкурсанту від України краще англійською, однак існують тому винятки.

"Хоча, якщо хочеться співати рідною мовою, можна використовувати всякі незвичайні слівця та цікаві повороти. Наприклад, ми на конкурсі кричали: "Україна - це кльово! Україна - це круто! "До нас потім після виступу багато підходили і запитували, що ці слова означають? Головне - не перемудрувати з такими словами. На мій погляд, образ Сердючки зараз не доречний на ТБ. Саме тому я не знімався в новорічних вогниках і не давав відкритих концертів. Працюю на закритих заходах. Живу в Києві, а не поїхав до Німеччини, як ходять чутки", - підсумував Андрій.

Нагадаємо, Данилко розповів, чому Сердючка зникла з української сцени.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: