Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар заінтригувала зірковим складом нового сезону проекту

Балерина щойно повернулася з Парижа.

Сьогодні гостем ранкового ефіру "Сніданку з 1+1" стала Катерина Кухар, суддя нового сезону легендарного танцювального проекту "Танці з зірками", яка щойно повернулася з Парижа, де була присутня на державному іспиті у Паризькій балетній консерваторії як журі.

Балерина, яку шанувальники проекту пам'ятають як найбільш вимогливого члена журі першого сезону, розповіла, чи зміниться тактика її суддівства в нових епізодах:

"Я дуже вимоглива до себе і людей, з якими працюю. Тому в новому сезоні своїх принципів змінювати не буду. Зовсім скоро стартує #танціззіркамиchallenge, в рамках якого вся країна дізнається, які учасники вийдуть на паркет в новому сезоні. Можу сказати, що зірковий склад буде більш ніж несподіваним".

Катерина Кухар_2
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, народна артистка і прима-балерина Національної опери України розповіла про свою робочу поїздку до Парижа:

"Зовсім нещодавно я повернулася з Парижа, де була запрошеним членом журі на державних іспитах в Паризькій балетній консерваторії разом з художнім керівником Grand Opera de Paris, а також творчим директором The Royal Swedish Opera і художнім керівником National du Capitole de Toulouse. Я не вперше приїжджаю на ці іспити і завжди з радістю приймаю такі запрошення, адже щоразу після таких зустрічей з колегами виникають творчі дискусії, в яких народжуються цікаві ідеї. Я це дуже ціную".

ВідеоПрима-балерина Національної опери України - про новий сезон "Танців з зірками"

Катерина Кухар на пуантах із 5-ти років. Сьогодні вона - танцівниця світового рівня і прима-балерина Національної опери України. Катерину Кухар шанувальники запам'ятали і як вимогливу суддю в проекті "Танці з зірками". Катерина оцінюватиме зірок і в наступному сезоні "Танців", що стартує на каналі 1+1 вже восени. І сьогодні акторка балету, прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар - в нашій студії. 

Прима-балерина Національної опери України - про новий сезон "Танців з зірками"

Нагадаємо, цієї осені знову сядуть у суддівські крісла і будуть оцінювати танці зіркових учасників проекту улюбленці публіки: тренер "Голосу.Діти" MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар, а також хореограф Влад Яма. Ведучим сезону стане Юрій Горбунов, а ось імена зіркових учасників і їхніх партнерів-танцівників поки тримаються у суворій таємниці.

Крім того, продюсери заінтригували глядачів можливою участю в проекті зірки американської версії шоу.

За правилами проекту, професійні танцюристи складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання танцювальних композицій оцінюють телеглядачі і професійне журі.

Новий сезон легендарного оновленого проекту "Танці з зірками" глядачі телеканалу "1+1" зможуть побачити вже цієї осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції