Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар зізналася, що втратила дитину

Балерина поділилася дуже особистим.

Прима-балерина Національної опери, суддя проекту "Танці з зірками" Катерина Кухар розповіла про своє життя, йдеться у сюжеті "ТСН.Тиждень".

Глядачі танцювального шоу знають Катерину як дуже вимогливу суддю. Приміром, за виступ співачці Олі Поляковій під час першого прямого ефіру Кухар поставила двійку.

Та двійки за танцювальні па Катерина ставила навіть своєму чоловікові та партнеру Олександру Стоянову, з яким зараз гастролює по всьому світу.

У день, коли Катерина Кухар уже була солісткою Національної опери України, до зали після балетного училища зайшов ще юний Саша Стоянов. Талановитого хлопця і відому балерину поставили в пару.

Вони мали виконувати головну партію в спектаклі "Лускунчик". Після кожної репетиції Катя ставила Саші оцінку і це завжди була двійка.

Катерина Кухар_2
Катерина Кухар з чоловіком Олександром Стояновим

"Я достатньо часто грюкав дверима. Думав, більше не повернуся. Але, тим не менш…", - згадав чоловік Катерини, прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов.

ВідеоЗіркова історія найкрасивішої балетної пари Європи

Своєю чергою Катерина розповіла, що коли поверталася до гримерки, на її столику завжди стояло вишукане тістечко.

Олександра знали в усіх кондитерських навколо. А Катерина зізналася, що спокушалася на смачненьке попри режим. І в їхніх спочатку відточених до автоматизму рухах почала з'являтися справжня, не награна ніжність.

Їхнє життя - це години тренувань, неймовірні стрибки, підтримки, ідеальна розтяжка і стерті до крові ноги.

Відомий британський критик Меггі Фоєр назвав їх найгарнішою балетною парою Європи. Їх переманювали перейти в Большой театр, але вони лишилися вдома. Заздрісники різали Катерині стрічки на пуантах просто перед виступом. Але вона завжди мала запасні. І тепер цій парі складно згадати куточок світу, де б вони не виступали.

Та світове визнання не позбавило Катерину спогадів, які ятрять душу. Балерина втратила свою першу дитину – це була дівчинка. То був період депресії, коли навіть улюблена справа - балет - відійшла кудись далеко. Але саме танці витягнули її із прірви. Їй дали роль Джульєтти. Відтоді вона називає її доленосною.

"Для мене це така доленосна партія і дуже глибока... До цієї вистави я приступаю з трепетом... Мені є про що розповісти", - зізналася Кухар.

Після непростих випробувань долі балерина наважилась народити сина Тимура. Йому вже вісім років. У хлопця не склалося з балетом, однак він тяжіє до футболу. Також у Катерини та її чоловіка Олександра є дворічна донечка Анастасія.

Пара зізналася, що одружуватися не планує, бо вже дала іншу, набагато важливішу клятву перед Богом: "Ми повінчалися, а штамп в паспорті нам так і не потрібен", - пояснили закохані.

Кореспондент ТСН, Наталія Ярмола

Залиште свій коментар