Сукні за тисячі доларів і фото аур: у столиці завершуються останні приготування до фіналу "Міс Україна-2017"

На конкурсі змагатимуться за титул 24 дівчини.

У середу за титул "Міс Україна-2017" змагатимуться найкрасивіші дівчата країни. Усього претенденток на титул 24, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні фінального дійства до дівчат завітали журналісти та побачили дорогі сукні дизайнера Юлії Айсіної, у яких конкурсантки вийдуть на останнє дефіле в палаці "Україна". "Близько трьох тисяч доларів буде ця сукня в продажу коштувати, не менше трьох", - попереджає Айсіна. "Відчуваю себе вже міс Україна", - жартує одна з учасниць, убрана в цю сукню.

ВідеоЗа титул "Міс Україна-2017" змагатимуться 24 найкрасивіших дівчини країни

Туфлі у всіх однакові і теж дорогі – по кількасот доларів за пару. Це – умова, щоб на сцені була красива картинка, тому, окрім взуття, однаковим має бути ще й манікюр. 17-річна Ліза приміряє сріблястий комбінезон, в якому вийде на подіум – це була її мрія, заради котрої вона скинула 20 кілограмів. "Я не хочу зраджувати мрію заради їжі", - зізнається вона. Підготовка до конкурсу в Лізи збіглася з підготовкою до ЗНО – місяць тому вона вступила на прикладну математику до КПІ. "Я призер всеукраїнської олімпіади з фізики та математики", - пояснює свій вибір Ліза, яку обрали за силу духу та розум.

Як і решта учасниць, вона пройшла прискіпливий конкурсний відбір, у який входив навіть аналіз сторінок у соцмережах. "Коли дівчина розповідає, що вона просто живе доброчинністю, тим, що допомагає іншим, а ти заходиш у соцмережі, а в неї там…", - пояснюють організатори, котрі цьогоріч вирішили зробити фотографії аури дівчат. Одна виявилась геть білою. "Це означає, що людина досягла такого рівня душевного розвитку, що вона практично вже стає відлюдником", - дивуються керівники конкурсу.

Фотогалерея Експресивні танці та промениста усмішка. Що постить в Instagram українська конкурсантка "Міс Світу" (17 фото)

Останні настанови дівчата отримують від члена журі Володимира Горянського. Він зізнається, що хоч краса і є великою силою, в жінці головним є зовсім не ноги чи якісь інші частини тіла. Втім, хто саме переможе – не знає навіть він. Це стане відомо вечором у середу.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар