Драйвовий мікс щастя: Pianoбой показав лірик-відео на емоційну пісню "Айсберги"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дмитро Шуров розповів, як народилася енергійна та глибока композиція.

Лідер гурту Pianoбой Дмитро Шуров, який знявся у героїчній фотосесії, презентує пісню "Айсберги", сповнену весняної енергії.

"Кожен з нас народжується з потужним зарядом та можливістю стати тим, ким хоче. Із часом на наших серцях з’являється налідь, якою ми захищаємось від обставин та навколишнього світу. Забуваючи про свою істинну силу, ми перестаємо бути щасливими. Тому кожній людині-айсбергу, таланти й тепло якої сховані під льодом його розчарувань, потрібен ключ, що його зігріє та допоможе стати самим собою, наповнити легені повітрям свободи", - так описують у прес-релізі драйвову композицію музиканта.

На пісню "Айсберг" було створено яскраве лірик-відео.

"Кожне зігріте серце робить світ щасливішим. У всіх нас набагато більше того, що нас об’єднує, ніж того, що роз’єднує. На квантовому рівні у нас на всіх – одне життя", - зауважили у прес-службі  Pianoбой.

Сам музикант Дмитро Шуров називає пісню справжньою "запальничкою" і "концертним бойовиком".

"Я написав її влітку, коли ми грали багато фестивалів та зустрічали багато нових людей. Вона має доволі незвичну форму – звучить, як калейдоскоп з різних, але яскравих емоцій, від душевних та замрійливих до розривних та таких, що змушують скакати від щастя", - поділився Шуров.

Дмитро Шуров, Pianoбой_2
PR групи Pianoбой

"Складна для мене вокальна партія приспіва наштовхнула записати цілий хорал з різних голосів, які разом проспівують ключові слова. Це додало пісні саме ту польотність та єдання, якими славляться наші концерти", - розповів Pianoбой.

В результаті вийшла танцювальна пісня із змістом, що може й незвично, але свіжо, додав Дмитро Шуров.

"Я мрію про те, щоб пісня "Айсберги" вмикала людей та налаштовувала на констуктив у їхньому житті. Вона заряджена прагненням стати краще та відкритись новим прекрасним подіям. Я вірю, що музика – найпотужніший та найшвидший транспорт для енергії. Саме завдяки таким пісням ми назвали наш весяний тур "Світла Рвань", - розповів музикант.

Дмитро Шуров, Pianoбой_1
PR групи Pianoбой

Трек "Айсберги" був записаний на студії ДЫШУ та зведений на студії NaHati Records. У цих двох студіях створені також такі хіти гурту Pianoбой, як "Все, Що Тебе Не Вбиває", "Полуничне Небо", "Шампанські Очі".

Перед записом пісня була "обкатана" у турі в листопаді, що охопив 10 міст, та презентована на сольному концерті у Палаці "Україна".

Залиште свій коментар

Вибір редакції