Сумно і несправедливо: дружина Вуді Аллена вперше прокоментувала секс-скандал з його участю

Дата публікації
Перегляди
4066
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сумно і несправедливо: дружина Вуді Аллена вперше прокоментувала секс-скандал з його участю

Фото: Getty Images

Сун-і Превен розповіла про стосунки з названою матір'ю.

Дружина легендарного режисера Вуді Аллена, який за версією ЗМІ через звинувачення у педофілії вирішив зробити паузу у кінокар'єрі, вперше прокоментувала секс-скандал навколо чоловіка.

Зазначимо, режисера звинуватила в сексуальних домаганнях його названа дочка Ділан Ферроу, за словами якої, він нібито поглумився над нею, коли їй було сім років.

Дружина Аллена Сун-і Превен, названа дочка актриси Мії Ферроу, колишньої неофіційної дружини режисера, вирішила вперше за 10 років порушити мовчання і в інтерв'ю виданню Vulture, стала на захист чоловіка.

"У мене ніколи не було потреби розповідати про свою сім'ю в дусі: як все було погано. Але те, що відбувається зараз з Вуді, - сумно і несправедливо. Мія скористалася рухом #MeToo і під загальний ажіотаж виставила Ділан як жертву, яку проігнорували. І в підсумку кілька нових поколінь, які не чули про той скандал, прочитали про нього, хоча їм цього не потрібно було знати", - повідомила Превен.

Жінка також розповіла, що її стосунки з названою матір'ю були дуже напруженими, жінка завжди приділяла більше уваги своїм рідним дітям, а її називала "тупою" і "недоумкуватою", шльопала гребінцем і кидалася в неї речами. Превен було 10 років, коли Ферроу стала зустрічатися з Алленом, і дівчинка ненавиділа режисера за те, що той був з її матір'ю.

"Я не розуміла, як хтось може мати стосунки з такою злісною і неприємною жінкою. Я думала, що він такий самий. Міа ніколи не була для мене матір'ю. Вона дуже цінувала інтелект і зовнішність, зокрема світле волосся і блакитні очі" - згадала Сун-І.

Варто зазаначити, що 1991, коли Превен було близько 21 років, вона вперше поцілувалася з Алленом, який на той момент ще жив з Ферроу.

"Я повернулася додому з коледжу на канікули, він показав мені фільм Бергмана, здається," Сьому печатку ", але я не впевнена. Ми обговорювали картину, і я, мабуть, дуже його вразила, тому що він поцілував мене. З цього все почалося", - зізналася вона.

Фото: Getty Images

Превен і Аллен хотіли тримати в таємниці свій роман і розраховували, що він незабаром закінчиться, проте їхній секрет розкрився і викликав грандіозний скандал. Проте 1997 року вони одружилися.

Нагадаємо, на захист Вуді Аллена встав і його названий син Мозес Ферроу. Він не тільки звинуватив свою сестру Ділан у брехні, а й заявив, що ідея звинуватити Аллена в сексуальних домаганнях належить матері Мії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4066
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація