Сумська розсекретила свою вагу та хвилювання стосовно неї під час роботи в "Останньому москалі"

Зірка переживала, аби Юрій Горбунов не впустив її у воду.

Українська акторка Ольга Сумська, яка зіграла у серіалі "Останній москаль-2", під час знімань хвилювалася через можливе падіння з рук Горбунова, йдеться у "Світському житті".

Зірка зізналася Осадчій, що робота над стрічкою нагадала їй легендарну Роксолану, а епізод, коли Юрій ніс її на руках з води – сцену із першої шлюбної ночі з султаном.

"Я завжди переживала, коли партнер мене брав на руки, щоб він не впав, а тут ще й у воді. Але все гаразд, Юрчик був на висоті. Ці кари мені нагадали епізод з "Роксолани": саме отак, на руках мене ніс султан під час шлюбної ночі і навіть каменюку я собі вішала на груди вже в "Роксолані", щоб втопитися. Дещо повторюється, якісь сторінки творчого життя", - поринула у спогади актриса.

Наразі ж Сумська розсекретила, що неабияк хвилювалася також через свою вагу.

"Я дуже переживала. Тому що жінка все ж таки немаленька, десь так 66-67 кілограмів. А йому треба нести як пір'їнку і бути таким закоханим і ніжним. І був такий випадок, така дивна ситуація, адже саме на ці ролі, молодих Юри і мене, запросили спочатку мою донечку Антоніну і Ігоря Скрипка, щоб вони зіграли нас молодих. І вони приїхали, спробували, але режисер побачив, що вони просто не схожі на нас. Тобто Тоня так здаля, ще можна сказати, але коли це вже крупний план, то і зовсім інша особистість. І вирішили, що саме ми будемо грати цих молодих героїв 20 років тому", - запевнила Ольга.

Також акторка зазначила, що на нещодавній ювілей своєї сестри Наталі подарувала їй коралі, про які та давно мріяла.

Нагадаємо, Горбунов та Сумська прикрасили обкладинку журналу про "Останнього москаля".

ВідеоЧого боялася Ольга Сумська під час зйомок "Останнього москаля"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: