Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сумська та Вітовська зіграють в одному фільмі з білоруським красенем Кирилом Дицевичем

Телеканал "1+1" розпочав знімання нового серіалу "Дві матері".

Телеканал "1+1 розпочав знімання 24-серійної україномовної мелодрами "Дві матері", головні ролі у якій виконають українські актори Ольга Атанасова, Зоряна Марченко, Михайло Пшеничний, улюбленець глядачів, білоруський красень Кирило Дицевич та зірки українського кінематографу Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Микола Боклан та Анатолій Гнатюк.

Серіал "Дві Матері"_1
прес-служба каналу "1+1"
Ольга Атанасова

Сюжет стрічки розгортається навколо двох молодих жінок, Марти та Зої, долі яких назавжди пов’язала смерть близької людини. Марта – наречена, а Зоя – сестра загиблого талановитого хлопця Сергія.

Серіал "Дві Матері"_2
прес-служба каналу "1+1"
Зоряна Марченко

Неспроможна пережити смерть коханого, вагітна Марта втрачає їхню дитину та згодом дізнається про страшний діагноз – безпліддя. До того ж, Зоя вважає Марту винною у смерті брата та прагне помститися за це. З часом доля знову переплітає у химерний вузол життя дівчат. Між ними знов з’являється один коханий чоловік - багатий спадкоємець імперії ресторанів Андрій Завадський, його мати та одна на двох дитина, яка опинилась у центрі нещадного протистояння двох матерів.

Серіал "Дві Матері"_3
прес-служба каналу "1+1"
Михайло Пшеничний

Виробництвом стрічки займається "1+1 Продакшн", продюсери – Дарина Жукова, Олена Єремєєва та Вікторія Баранова. Головний режисер та креативний продюсер – Євген Баранов, оператор-постановник - Віталій Запорожченко.

Серіал "Дві Матері"_4
прес-служба каналу "1+1"

Серіал є адаптацією успішного корейського формату "Дві матері. Гніздо зозулі".

Прем’єра нової стрічки запланована у новому телевізійному сезоні на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, нещодавно Ольга Сумська втілила свій легендарний образ Роксолани у турецькому посольстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції