Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Супермен" Генрі Кавілл героїчно розпрощався з вусами, які спричинили фурор у Мережі

Цій події актор присвятив ціле відео.

Англійський актор, зірка стрічки про Супермена "Людина зі сталі" Генрі Кавілл наважився на відчайдушний та рішучий крок у своєму житті.

Так, знаменитість розпрощався зі своїми вусами, які встигли стати легендою. Ці самі вуса спричинили фурор після того, як Кавілл з’явився з ними у картині про супергероїв "Ліга справедливості".

Генрі Кавілл_2

Цій особливій події Генрі навіть присвятив цілий відеоролик, який виклав на сторінці в Instagram.

"Не лякайтесь, це я, Генрі Кавілл, періодично супергерой і колишній секретний агент, але тепер - чисто поголений. Знаю, знаю, впізнати мене без вусів складно, іноді я і сам себе впізнаю важко. Мені складно це визнати, але це - не CGI (computer-generated imagery - "зображення, згенеровані комп'ютером", - прим.ред.)", - сказав Кавілл і супроводив пост хештегом #зголеніаленезабуті.

Нагадаємо, що Генрі Кавілл відростив вуса спеціально для стрічки "Місія нездійсненна-6", яка побачить світ у червні цього року. Проте знімання у бойовику збіглися зі зніманнями Кавілла у "Лізі справедливості". За контрактом з авторами "Місії" актор не міг голитися.

Генрі Кавілл

Тож студії Warner Brothers, яка відповідала за виробництво "Ліги справедливості", не лишалося нічого, окрім як витратити 25 мільйонів доларів на те, щоб за допомогою цифрових технологій видалити рослинність з обличчя Кавілла.

Залиште свій коментар

Вибір редакції