Супервайзер "Євробачення-2017" про відсутність Джамали на червоній доріжці: Чому там не було Кончіти?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сергій Проскурня розповів ТСН.ua, що сценарій заходу затверджувався Європейською мовною спілкою.

Після публікації продюсером та піар-директором Джамали тексту із описаними недоліками церемонії відкриття "Євробачення-2017" у Мережі розпочалася жвава дискусія.

Основним її обговоренням є фраза про заборону Джамалі йти найдовшим червоним хідником конкурсу.

Супервайзер "Євробачення-2017" Сергій Проскурня у розмові із ТСН.ua розставив крапки над "і" у цьому питанні.

Важливо розпочати з того, що регламент церемонії червоної доріжки затверджує Європейська мовна спілка, як організатор конкурсу.

За словами Сергія, сценарій цього процесу створювався згідно із канонами EBU. Вони полягають у тому, аби червоним хідником йшли лише делегації країн-учасниць і ведучі.

ВідеоЧим здивує Євробачення-2017, розповів креативний супервайзер конкурсу

"Питання: чому на цій доріжці не було Селін Діон, Тото Кутуньйо. Вони теж могли претендувати на це, як зірки минулих років? Чому там не було Саші Рибака, чому не було Кончіти? Ці питання - риторичні. Чому Джамала мусила там бути? Я знаю, хто йому (продюсеру Джамали, прим.ред.) обіцяв гелікоптер, але ця людина жодного стосунку до дирекції та креативної групи "Євробачення" не має. Я оголосив, що ми маємо закрите небо і у зв'язку із цим мені по сценарію скоротили всі сцени із монгольф'єрами. Тоді ми придумали ці кулі, які несли прапори. І ми вже маємо десять фідбеків, куди вони приземлилися", - зазначає супервайзер.

Сергій також пригадав ситуацію із гонораром за виступ Джамали у пісенному конкурсі, котрий обговорювався у Мережі. Проскурня пояснював, чим обґрунтована сума у практично мільйон гривень.

Джамала із продюсером та піарником
jetsetter.ua
Джамала на відкритті "Євробачення-2017"

"По факту: рух делегацій і їх послідовність (на червоній доріжці) затверджу EBU. Ми зробили свою пропозицію, і вона була базована на традиції "Євробачення": тільки учасники конкурсу та ведучі ідуть по доріжці. Моя пропозиція була, що ми йдемо в послідовності абетки країн. Ми наслідували цьому навіть в тих моментах, коли не могли відтягнути представницю Албанії від кореспондентів, і вона затримала весь процес на півгодини. Усі делегації ввічливо чекали, поки вона поїхала, відрізала стрічку і прапор Албанії полетів. Це був абсолютний принцип.

За годину до початку червоної доріжки я одержав офіційне повідомлення від ЕВU (Європейської мовної спілки) про те, що доріжкою також будуть іти Крістер Бйоркман (продюсер конкурсної частини "Євробачення-2017") і Ола Мельциг (директор з виробництва "Євробачення-2017") як люди, які відповідають за конкурс та технічну частину", - розповідає Сергій.

Проскурня додає, що уточнював у представниці Європейської мовної спілки, чи буде йти по доріжці Йон Ула Санд, і чи можливо, щоб у такий спосіб пройшли також Павло Грицак (виконавчий продюсер конкурсу) та Ганна Бичок (в.о. Голови правління НСТУ). На це запитання представниця  EBU відповіла, що ніхто із перерахованих осіб не піде.

Креативний директор подій "Євробачення-2017" підкреслив, що продюсер Джамали Ігор Тарнопольський знав, хто затверджує сценарій церемонії відкриття конкурсу та регламент доріжки.

"Я з ним говорив лише про церемонію відкриття, ніколи між нами не було теми червоної доріжки. І не могло бути, тому що я ще з 17-го грудня, коли почав реально здійснювати свою роботу, знав, що є канон, який ми не можемо порушити", - зазначив Сергій.

Твердження про те, що у Стокгольмі на червоному хіднику гостей зустрічав переможець "Євробачення-2015" Монс Зелмерлев Сергій прокоментував так: "Чому це питання до мене? Якби мені EBU сказав, що у нас канон: переможець минулого року зустрічає на червоній доріжці. Хіба я був би проти? Це смішно навіть говорити. Я люблю Джамалу, ходжу на всі її концерти та купую квитки, жодного разу мене ніхто не запросив", - підсумував Сергій Проскурня.

ВідеоПідготовка до "Євробачення": як розважатимуть гостей пісенного конкурсу

До слова, переможниці "Євробачення-2004" Руслани на червоному хіднику не було. Зірка також не співала у КВЦ "Парковий", хоча у тексті від продюсера Джамали зазначено "…відправився всередину слухати виступ Олега Скрипки та Руслани в супроводі оркестра народних інструментів".

Нагадаємо, тріумфаторка "Євробачення-2016" Джамала була однією зі спеціальних гостей церемонії відкриття пісенного конкурсу. Зірка постала перед глядачами у КВЦ "Парковий", де відбувається офіційна церемонія відкриття музичного змагання у розкішній вишитій сукні. Артистка привітала присутніх та наголосила, що рада бачити гостей "Євробачення" в Україні. Вона додала, що тепер європейці ще ближче можуть познайомитися із нашою культурою.

ВідеоЗірки не знають назви конкурсної пісні O.Torvald, а Кличко не хоче бути "співучим" мером

Залиште свій коментар

Вибір редакції