Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сурогатна мати народила Кім Кардашян та Каньє Весту третю дитину

Малюк з’явився на світ 15 січня.

Зіркове подружжя Кім Кардашян та Каньє Вест поділилися з шанувальниками радісною звісткою.

Так, знаменитості втретє стали батьками. Малюка Кім та Каньє народила сурогатна мати. Про поповнення у родині Кардашян повідомила на своєму офіційному сайті.

Зірка реаліті-шоу виклала фото з написом "She`s here. We're so in love" (вона тут, ми дуже щасливі).

"Каньє та я щасливі повідомити про народження нашої здорової, гарної дівчинки. Ми неймовірно вдячні нашій сурогатній матері, завдяки якій наше бажання стало реальністю", - написала новоспечена мама.

Як повідомило британське видання DailyMail, донька знаменитостей з’явилася на світ у медичному центрі Cedars-Sinai у Лос-Анджелесі, де народилися двоє старших дітей Кім. За здоров'ям сурогатної матері спостерігав сімейний лікар клану Кардашян Пол Крейн.

Дівчинка народилася о 12:47 і важила трохи більше трьох кілограмів. Кім та Каньє у момент народження перебували у пологовому будинку разом з сурогатною матір'ю. Щоправда, репер чекав на народження доньки за ширмою. Кардашян перша взяла крихітку на руки, проте і сурогатній матері дозволили деякий контакт з дитиною після народження.

Сестри Кім та мама зірки у цей момент перебували у будівлі медичного центру.

Нагадаємо, що Кім Кардашян та Каньє Вест обрали сурогатне материнство, оскільки під час другої вагітності Кім зіштовхнулася з важким ступенем гестозу - прееклампсією, а також у Кім були проблеми з прикріпленням плаценти - так звана зрощена плацента. Втретє вагітніти для зірки було занадто ризиковано.

Залиште свій коментар

Вибір редакції