Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сварка Балана з Потапом та флірт з Кароль: як минув перший ефір "боїв" на "Голосі країни-9"

Вже відомі імена перших учасників, які потрапили до наступного раунду.

10 березня, на проекті "Голос країни-9" стартували "вокальні бої".

І бої дев'ятого сезону розпочала команда Потапа. Першими на сцену вийшли Олександр Мельник та Наталія Повстяна. Вони виконали композицію Бредлі Купера та Леді Гаги Shallow. Спів обох суддям дуже сподобався, проте у проекті Потап все ж таки вирішив лишити Наталію.

Наступними поборотися за місце у шоу вийшли учасниці команди Дана Балана, дівчина з Мінська Ангеліна Василевська та справжня гуцулка Марина Фіжделюк. Їм дісталася композиція легендарного Миколи Мозгового "Край". Цікаво, що на сцену підтримати дівчат вийшла колись учасниця "Голосу країни" Тетяна Решетняк, а нині співачка TAYANNA. Після певних роздумів, Дана Балан віддав перевагу Марині Фіжделюк.

Далі за участь у "Голосі" боролися учасники з команди Тіни Кароль Бахчалова Ксенія з Одеси та Роман Бурасанзве з Кишиніва. Їм дісталася пісня Sia Titanium. Тренер зізналася, що не дуже лишилася у захваті від виступу своїх учасників, та все ж таки лишила у проекті Ксенію.

З команди MONATIK на сцені з'явилися одразу три учасниці – Наталія Краснянська, Влада Берднікова, Дар'я Телітченко.  Тріо приголомшило виконанням композиції  Lady Marmalade. Своєю чергою, MONATIK дав можливість продовжити участь у шоу Дар'ї Телітченко.

Також за підсумками першого ефіру "вокальних боїв" у команді Потапа залишилися і продовжують участь Вікторія Ягич, Карина Арсентьєва, Арсеній Журавель. Тіна Кароль дала можливість пройти до наступного раунду квартету Leon Voci, Лідія Горошко, Андрій Хаят. MONATIK – Анна Волобуєва, Андрій Хорисенко, Андрій Карпов. Дан Балан – Оксана Муха, Хейтем Рафі, Володимир Зайончковський.

Не обійшлося під час ефіру і без пікантних моментів. Так Дан Балан вкотре позагравав до Тіни Кароль, подарувавши їй м'яку іграшку.

Було й таке, що Потап посварився з Баланом. Зірковому тренеру стали образливими коментарі про виступ його учасниць. Та трохи пізніше Потап все ж таки помирився з колегою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції