Свідок скандалу із Земфірою у Вільнюсі: Я розумію, чому вона вчинила саме так

Президент українського відділення Transparency International Олексій Хмара прокоментував інцидент із українським прапором.

У Мережі не вщухає обговорення ситуації, яка склалася вчора на концерті Земфіри у Вільнюсі, де зірка нецензурними словами попросила сховати глядачів український прапор.

За артистку заступився президент українського відділення Transparency International Олексій Хмара. Він був на концерті російської співачки і став свідком інциденту.

"Я там був. У трьох метрах від сцени. І в п'яти метрах від колонок. Тож добре все чув і бачив. І тому можу стверджувати, що розумію, чому саме Земфіра вчинила так", - сказав Хмара, пише "Українська правда".

"Є в Росії така співачка – Земфіра. Регулярно пише й виконує свободолюбиві тексти. Має значну армію шанувальників і не боїться говорити насправді те, що вона думає. У тому числі показово виступати проти звірств російської влади проти сусідньої України. Живеться Земфірі в Росії тяжко. Регулярно отримує звинувачення у запроданстві, регулярно знаходяться доброзичливці, готові їй спакувати валізу. І сухарів насушити в дорогу", - продовжив Хмара.

Він зауважив, що поведінка Земфіри могла бути викликана тим, що артистка переживала за своє майбутнє у рідній РФ.

"От зараз поїхала Земфіра у закордонний тур. Минаючи Україну, до речі. А завершальні концерти робити вона надумала вдома, тобто в тій самій Москві. Місці, де живе купа путіноманів, які все проукраїнське сприймають як автоматично вороже.  І які все не дочекаються підстав, за які варто було би Земфіру викинути з Росії й подалі. Це ж зрозуміло, правда? Тому і не дивно, що Земфіра впродовж концерту доволі ввічливо і не раз попросила прибрати усі прапори. Аби не мати підстав путінофілам витурити її з рідного дому. Насправді нашого бійця в їхній країні зла", - пояснив свою думку Хмара.

Нагадаємо, на концерті у Вільнюсі співачка Земфіра декілька разів попросила фанатів сховати український прапор. Коли вони її не послухали, артистка знову попросила, щоправда, використавши ненормативну лексику.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: