Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Світ навиворіт": Дмитро Комаров добуватиме каучук та шукатиме неконтактне плем’я Бразилії

Сьогодні глядачі побачать третій випуск ювілейного сезону популярного тревел-шоу.

Сьогодні о 21:45 на каналі "1+1" глядачі побачать третій випуск десятого ювілейного сезону екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим.

Телеведучий, який разом зі знімальною командою побував у Бразилії, покаже глядачам амазонські джунглі, що активно піддаються вирубуванню та спалюванню, а також розповість про винищення диких племен.

Дмитро Комаров, світ навиворіт_3
прес-служба каналу "1+1"

Дмитро Комаров відвідав штат Акре, де проживає легендарне сімейство, яке все своє життя збирає каучук. Разом з головою родини він намагатиметься добути матеріал, який потім перетворюється на латекс.

Дмитро Комаров, світ навиворіт_5
прес-служба каналу "1+1"

Ведучий також відвідав першу місцеву фабрику з виготовлення засобів контрацепції, сировиною для яких став натуральний амазонський каучук. Масове виготовлення цих засобів було зумовлене потребою захистити від небажаних і смертельних хвороб бідне населення Амазонії.  

У цьому випуску Дмитро також вирушить на пошуки неконтактного дикого племені, яке переховується в глибинах джунглів. Ця група людей ніколи не виходила з лісу і не спілкувалася с представниками суспільства. У них немає назви, і їх мало кому вдавалось побачити. Востаннє дикунів зміг сфотографувати у повітрі дослідник Карлос Мераліс два роки тому.

ВідеоУ новому випуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зустрівся з диким плем’ям Амазонки

У другому випуску програми «Світ навиворіт» телеглядачі продовжать знайомитися з маловідомою частиною планети – недоторканими амазонськими лісами. Дмитро Комаров познайомить нас з диким плем’ям. Прем’єрні випуски «Світ навиворіт. Бразилія» дивіться сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1.

У новому випуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зустрівся з диким плем’ям Амазонки

Спеціально для телеглядачів "Світу навиворіт" ведучий знайшов бразильських авіаторів, котрі погодилися таємно показати місце, де востаннє зафіксували плем’я.

Дмитро Комаров, світ навиворіт_1
прес-служба каналу "1+1"

Чи вдалося знімальній групі відшукати неконтактних бразильців і що саме вони побачили на місці, дивіться вже у сьогоднішньому випуску о 21:45 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції