"Світ навиворіт. Японія": Комаров дізнається, чому японці зводять рахунки з життям

Глядачі каналу "1+1" побачать прем'єрний випуск тревел-шоу про Японію.

Сьогодні о 22:00 на "1+1" відбудеться прем'єра найбільш захопливого сезону екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт", присвяченого Японії.

Вперше в історії проекту мандрівник Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмитрієв вирушили не до диких племен, а до високорозвиненої країни.

"Я бачив минуле, яке швидко зникає, а цього разу вирушив до майбутнього, щоб зрозуміти, що чекає на нас", - коментує ведучий.

Дмитро Комаров у Японії_2
прес-служба каналу "1+1"

Вже у першому прем'єрному випуску програми "Світ навиворіт. Японія" Дмитро Комаров розвінчуватиме загальновідомі міфи на стереотипи про "країну сонця, що сходить". Телеведучий проживе один день як звичайний японець та дізнається, в чому секрет успіху Японії, та чому у країні майбутнього один з найвищих рівнів самогубств у світі.

"Ми знайшли самогубців-невдах, яким не вдалося вкоротити собі віку. Вони розповіли, чому зважилися на такий крок. Також ми знайшли людину, яка очолює волонтерську організацію з порятунку самогубців. Це – унікальний герой, справжня суперзірка, що дарує людям другий шанс", - сказав Дмитро Комаров.

Моторошний репортаж Дмитра Комарова про неочікуваний "зворотний бік" країни "сонця, що сходить" не тільки відкриє справжнє "обличчя" Японії, але і змусить задуматись над майбутнім людства та "побічним ефектом" технічного прогресу та "хворобою" великих міст – тотальною самотністю.

Як зізнався телеведучий, експедиція до Японії стала найважчою та найдорожчою в порівнянні з будь-якої іншою поїздкою команди "Світ навиворіт", проте Дмитру Комарову та Олександру Дмитрієву вдалося відзняти унікальні репортажі, які не знайти в путівниках. 

Дмитро Комаров у Японії_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, однією з особливостей програми "Світ навиворіт" є майже повна відсутність сценаріїв, адже телеведучий та автор програми прагне показати непідробне життя в країні. Так, в сьогоднішньому випуску телеглядачі не тільки побачать справжнє життя звичайних японців, але і стануть свідками доленосних рішень людей, які перебувають за крок від смерті.

Прем'єрний випуск "Світ навиворіт. Японія" дивіться сьогодні о 22:00 на "1+1".

Прем'єра найбільш гостроцікавого сезону екстремального тревел-шоу "Світ навиворіт" доступна за посиланням.

Залиште свій коментар