Світлана Лобода показала, як боляче впала у ванну під час репетиції номера

Світлана Лобода показала, як боляче впала у ванну під час репетиції номера

instagram.com/lobodaofficial

Артистка готувала номер з небезпечними трюками.

Співачка Світлана Лобода показала новий фрагмент з репетиції номера у ванній, який готувала для концерту "Золотого грамофона".

На відео, яке артистка запостила в Instagram, вона спочатку танцює у ванній, потім виходить з неї та робить перекид знову ж таки у ванну, наповнену водою. Цей номер виконавиця так і не показала на премії.

Як ми раніше писали, Лобода відмовилася виступати на сцені "Золотого грамофона" після тогояк дізналася, що режисер премії вирішив ввести в програму ще один номер з використанням також ванни.

Ми величезною командою два тижні готувалися до нашого виступу. Дуже хотілося вас здивувати і створити святковий настрій. На жаль, іноді людський фактор бере гору і ті, хто повинен бути зацікавлений насамперед в висококласному продукті, зводять свої особисті рахунки, поширюють брехливу інформацію, а не прагнуть зробити професійне шоу

пояснила Лобода

Зазначимо, що 2017-го співачка поїхала до Росії жити та працювати. До переїзду виконавиця дала інтерв'ю російському Першому каналу, у якому Лобода поскаржилася на погрози українських радикалів і журналістів.

Нагадаємо, раніше ексбойфренд Світлани Лободи Геннадій Попенко пояснив, чому розірвав з нею стосунки.