Світлана Лобода прилетіла до Києва на вечірку з нагоди народження сина Анатоліча

Світлана Лобода прилетіла до Києва на вечірку з нагоди народження сина Анатоліча

instagram.com/lobodaofficial

Артистка показала фото з крихітним Нілом.

Український шоумен Анатолій Анатоліч та його дружина Юла, які 20 липня втретє стали батьками та вже виписалися з пологового, влаштували вечірку з нагоди народження сина.

Зіркові батьки покликали друзів та куму, співачку Світлану Лободу. На своїй сторінці в Instagram артистка показала, як знайомилася із крихітним Нілом.

instagram.com/lobodaofficial

"Була в гостях у моїх Юли і Анатоліча. У них в сім'ї з'явилося таке диво! Щастя! Такі ніжні ручки, ніжки, такий солодкий малюк. Я вітаю вас, мої дорогі!!! Здоров'я малюкові і великої удачі. Так скучила за цим відчуттям... Захотілося знову", – написала виконавиця у своєму фотоблогу.

instagram.com/lobodaofficial

Зі свого боку, користувачі писали в коментарях, що Світлані дуже личить материнство та закликали народити Євангеліні та Тільді братика.

  • Тобі личить! Ніжність
  • Треба обов’язково повторити
  • Вам так личить материнство

Зауважимо, 2017 року артистка поїхала до Росії, де наразі живе та працює. До переїзду виконавиця дала інтерв'ю російському Першому каналу, у якому поскаржилася на погрози українських радикалів і журналістів. Востаннє Лобода виступала в Україні на закритій вечірці в Києві у березні цього року.

Нагадаємо, Світлана Лобода дасть концерт в Україні. Артистка запланувала виступ в Одесі цього літа.

Наступна публікація