Світлана Лобода виступила в Одесі та заявила, що мріє, щоб українці нею пишалися

Світлана Лобода виступила в Одесі та заявила, що мріє, щоб українці нею пишалися

Фото: instagram.com/lobodaofficial

Також співачка анонсувала ще один концерт в Україні.

Співачка Світлана Лобода, яка нещодавно випустила українськомовну пісню, виступила в Одесі.

Артистка дала концерт у клубі Ibiza Beach Club. Послухати виконавицю прийшло чимало людей, до початку на вулиці вишикувалася величезна черга.

Фото: instagram.com/lobodaofficial

Шоу тривало 1,5 години та минуло спокійно, без протестів активістів та зривів. Під час виступу Лобода відкрито про війну між Росією та Україною не говорила.

Фото: instagram.com/lobodaofficial

Зірка лише завуальовано сказала про своє життя та роботу в країні-агресорці, зазначивши, що хоче, щоб від дня виступу в Одесі багато чого змінилося. Крім того, знаменитість заявила, що хоче, щоб українці нею пишалися.

"Саме в цій країні моє коріння. Саме тут я народилася. Тут живуть мої батьки, сім'я, мої близькі люди, бабусі і дідусі. І кожного разу, виступаючи в різних країнах, я хочу, щоб мною пишалися, хочу, щоб дивилися і думали: "Яка красуня, але ж вона наша!". І рано чи пізно, я впевнена, що розуміння до нас приходить. Навіть, якщо часом ми іноді помиляємося, все одно, істина завжди буде видна. Я дуже хочу, щоб від сьогодні багато що змінилося. Воно вже змінилося, але далі буде ще краще", – повідомила вона.

Фото: instagram.com/polinanenia

Також Світлана анонсувала концерт наступного року на стадіоні в Києві. Ймовірно, співачка збирається виступити на НСК "Олімпійський".

Зауважимо, що 2017 року Світлана Лобода поїхала до Росії. Востаннє Лобода виступала в Україні на закритій вечірці в Києві у березні цього року. А нещодавно артистка поділилася, що вже два роки не живе в Росії та хоче народити коханому сина.

Повʼязані теми:

Наступна публікація