Дебют Ровінської та паштет від Писанки: ведучі шоу "Твій День" побували у "Сніданку. Вихідний"

Дата публікації
Перегляди
4633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дебют Ровінської та паштет від Писанки: ведучі шоу "Твій День" побували у "Сніданку. Вихідний"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Зірки по черзі провели святковий ефір у парі з Олександром Поповим.

Вже 24 травня об 11:15 на телеканалі "1+1" стартує нове інфотейнмент-шоу під назвою "Твій день", в якому глядачі разом з ведучими, гостями та експертами зможуть проживати головні події в легкому і невимушеному форматі.

У проєкті буде шість ведучих: Руслана Писанка, Влад Яма, Тімур Мірошниченко, Стася Ровінська, Володимир Рабчун, ім'я шостого ведучого поки тримається в таємниці. До команди ведучих приєднається і відома акторка Олена Кравець, яка буде вести шоу по четвергах.

Так, 1 та 2 травня  ведучі нового проекту "1+1" "Твій День" Руслана Писанка та Стася Ровінська стали співведучими Олександра Попова та замість Валентини Хамайко по черзі вели святкові ефіри "Сніданку. Вихідний".

1 травня разом з Олександром Поповим ефір "Сніданку" провела Стася Ровінська, для якої це був дебют у ролі ведучої на "1+1".

Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Скажу чесно, звичайно я хвилювалась, це перший ефір, відповідальність. Бути ведучою замість Валентини Хамайко - потрійна відповідальність, бо треба бути на рівні. Дуже вдячна колегам за підтримку, глядачам за підбадьорення і так само вдячна за критику, бо без неї я ніколи не стану кращою. Обіцяю врахувати усі поради до ефіру "Твого Дня" 24 травня", - підкреслила  Ровінська.

Підтримати дружину в ефір прийшов чоловік Стасі Ровінської - Ярослав. В ефірі Ярослав з’явився у яскравому світшоті, який спеціально для нього художньо розмалювали їхні діти, зобразивши тата, маму та їхній будинок.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

 "Це – мій подарунок на день народження від дітей", - розповів Ярослав Ровінський.

Він разом із Стасею поділився секретом із глядачами, як такий "авторський" світшот можна зробити вдома усією родиною та розповіли, як полюбляють проводити дозвілля.

Стася Ровінська та її чоловік Ярослав взяли участь у вікторині "Сніднаку"

Стася Ровінська та її чоловік Ярослав взяли участь у вікторині "Сніднаку"

2 травня, на Великдень, ефір "Сніданку" разом з Олександром Поповим провела Руслана Писанка.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Під час прямого ефіру Руслана привітала всіх глядачів зі святом, розповіла про своє повернення на телебачення. Окрім того, Руслана разом з Олександром Поповим приготувала святковий паштет за своїм родинним рецептом.

Нагадаємо, над новим інформаційно-розважальним проєктом "Твій День" працює команда професіоналів "Сніданку з 1+1" і ЖВЛ.

У новому проєкті, який буде виходити в ефір по буднях, глядачі разом з ведучими та запрошеними гостями і експертами зможуть прожити головні події дня, у легкому і невимушеному форматі дізнатись деталі, почути поради та обговорення у студії.

Особливістю нового проєкту "Твій День" є те, що в прямому ефірі глядачі зможуть безпосередньо комунікувати з проектом: висловлювати свою думку і навіть впливати на хід подій в студії - ставити питання, пропонувати теми, брати участь в голосуваннях, вікторинах і опитуваннях та інше. Крім того, ведучі спілкуватимуться з цікавими гостями та експертами, розбиратимуть актуальні теми, ділитимуться оригінальними лайфхаками, обмінюватимуться корисними порадами з питань безпеки, здоров'я, фінансів тощо.

Прем’єра проекту "Твій День" відбудеться  вже  24 травня об 11:15 на "1+1".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація