10 років немає Юрія Нікуліна

Близькі, друзі, колеги та просто шанувальники його таланту зібралися на Новодівичому цвинтарі в Москві, де поховано знаменитого коміка.

Юрій Нікулін (Фото: actors.khv.ru)
Минуло 10 років із дня смерті Юрія Нікуліна. (Фото: actors.khv.ru)
Юрій Нікулін був опорою для всього цирку, розповіла в інтерв'ю агенції "РИА Новости” вдова артиста Тетяна Нікуліна.

”Для всього цирку він був справжньою стіною, на яку завжди можна було спертися, людиною, в якої завжди можна було спитати пораду, попросити допомоги, і він ніколи ні в чому людям не відмовляв", - згадує Нікуліна.

За її словами, до директора цирку на Кольоровому бульварі постійно хтось приходив у кабінет, і двері цього кабінету були завжди відкриті. "У нього просили квартири, телефони, і приходили просто так, пили чай, жартували, розповідали анекдоти", - додала вдова артиста.

”Пройшло десять років відтоді, як немає з нами Юрія Володимировича, і ці десять років пройшли як одна мить, нам, як і раніше, його не вистачає зараз, як не вистачало й тоді", - зізнається Нікуліна, яка прожила зі знаменитим коміком 47 років.

”Люди запам'ятали його переважно за кіно, оскільки артист він був чудовий: вся його дружба з Гайдаєм, фільми, які вони разом знімали. Я гадаю, вони залишаться в пам'яті у людей на довгі роки, як і його драматичні ролі, які також, на мій погляд, залишаться на віки", - сказала вдова артиста.

Відео10 років тому помер Юрій Нікулін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: