20-річній Івановій мало інтимності з гітаристом Rolling Stones

Днями папараці підкараулили пару за ланчем в одному з лондонських кав'ярень. 61-річний музикант дивився на Катю закоханими очима.

За словами Каті, їхні з Роном стосунки розвиваються не так, як вона чекала. Вона думала, що вони будуть більш інтимними, але Ронні, схоже, вирішив перезнайомити молоду коханку зі всіма своїми приятелями:  

"Я весь час відчуваю себе вичавленою як лимон, - каже Катя. - Ми вічно кудись ходимо, з кимось зустрічаємося. Тут і його збори анонімних алкоголіків, і ще щось... Потім ми приходимо додому, і починає дзвонити телефон, а ще потрібно з собакою гуляти. У нас не виходить проводити так багато часу наодинці, як я сподівалася. Завжди поруч є хтось ще".  

Катя, до речі, вже представила Ронні своїй мамі, що зайвий раз говорить про серйозність її намірів відносно музиканта. Що ж до пліток про те, що Катя зустрічається з "роллінгом"  лише заради грошей, то їх Катерина не втомлюється заперечувати:  

"Я була б хворою збочинкою, якби пішла на те, через що мені довелося пройти, заради грошей - грошей, яких у мене, очевидно, немає. Я не ходжу у вбраннях від Louis Vuitton.  Я - не матеріаліст". 

Читайте також:
Гітарист The Rolling Stones подарував коханці гітару Хендрікса
Гітарист Rolling Stones розлучається через коханку
Коханка гітариста The Rolling Stones запалює вогні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: