38-річна акторка Моллі Сімс оригінально ощасливила чоловіка новиною про вагітність

Дата публікації
Перегляди
2442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
38-річна акторка Моллі Сімс оригінально ощасливила чоловіка новиною про вагітність

38-річна чекає дитину

Моллі не стала тримати щасливу подію в секреті і відразу розповіла шанувальникам.

38-річна актриса, дизайнерка і модель Моллі Сімс, яка вийшла заміж у вересні минулого року, потішила шанувальників важливою новиною: молоде сімейство чекає поповнення.

"Я рада повідомити, що чекаю дитину. Хоча ні, не просто рада: я в неймовірному, невимовному, дикому захваті! Таких слів, щоб описати, що я зараз відчуваю, просто немає в природі! Я нарешті зрозуміла, чому про вагітних жінок говорять, що вони світяться. Звичайно, перша дитина - велика відповідальність і постійні нерви, але мені вже так не терпиться!", - написала зірка у своєму блозі.

Сімс також зізналася, що спадкоємець або спадкоємиця стане результатом "плідного" медового місяця, і розповіла про нетривіальний спосіб, яким скористалася, щоб повідомити приємну новину чоловіку:

"Я надрукувала "ти скоро станеш татом" на маленькій паперовій стрічці, згорнула її і запекла в печиві з прогнозом - ну, знаєте, що подаються в кінці вечері. Чомусь дуже нервувала, за весь вечір ледь втиснула в себе кілька шматочків з тарілки. Але коли Скотт розламав печиво і прочитав ... Це був такий сюрприз для нього, і його вираз обличчя в той момент вартував всіх старань!", - із захватом розповіла майбутня матуся.

Читайте також:

Відома модель і дизайнерка нарешті вийшла заміж

Вагітна Надя Мейхер приховує стать дитини

Ліза Боярська пішла з театру в декрет

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація