45-річна Ольга Сумська задумалась про третю і четверту дитину

Дата публікації
Перегляди
5442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
45-річна Ольга Сумська задумалась про третю і четверту дитину

Сумська думаю ще народити

Акторка радо би народила ще двох діток.

Своїми думками щодо дітей та імовірні вагітності Ольга Сумська поділилася в інтерв'ю журналу "Добрые советы", пише "Gazeta.ua".

"Якщо вистачить сміливості і здоров'я, мені б дуже хотілося третю дитину. І навіть четверту! Але на все воля Божа. Моя мама про це навіть чути не хоче: "Тобі ж так важко далася Анюта, невже ти ще раз хочеш пережити це?!" - "Але, мама, - заперечую я, - може, втретє буде легше", - розповідає Ольга.

Від першого шлюбу з актором Євгеном Паперним у Сумської є доросла дочка Антоніна. Дівчина навчається в Москві у Щукінському училищі. Другу дочку, Аню, актриса народила в шлюбі з актором Віталієм Борисюком. Зараз дівчинці 10 років.

"Перша вагітність у мене пройшла легко, а от з Ганнусею вийшло інакше: останні місяці вагітності і пологи були важкими. Але, тим не менше, я вважаю період вагітності одним із найщасливіших у моєму житті", - каже Сумська.

"У Антоніни, старшої дочки, і Ані - полярно різні характери. Тоня росла спокійною, самостійною, в силу низки причин ми її часто залишали вдома саму. Аня ж дуже експресивна, вимоглива, вся увага має бути спрямована лише на неї. Виходить, що, ту увагу, яку недоотримала від мене Тоня, я віддаю Ганні", - визнає актриса.

За словами Ольги, коли народилася її молодша дочка, в Антоніни не було ані крапельки ревнощів.

"Тоні на той момент виповнилося 12 років, і це вже була готова няня. Вона допомагала мені годувати, сповивати малятко, няньчила її, я їй дуже вдячна за допомогу", - каже Сумська.

Причому, як стверджує жінка, її другий чоловік Віталій виявився "золотим" батьком. Крім того, подружжя не користується послугами нянь.

"Ми не прихильники того, щоб в нашому будинку з'являлися чужі люди, тому з домашніми справами і вихованням дітей завжди справлялися самі, без залучення няньок і хатніх робітниць", - стверджує акторка.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
5442
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація