Абдулов повертається в кіно!

Після перебування в монастирі Тибету та лікування у далай-лами хворий на рак Абдулов почувається так добре, що готовий знову працювати.

Після перебування в монастирі Тибету та лікування у далай-лами хворий на рак Олександр Абдулов відчув себе набагато краще, стверджує "Твой день". Згідно з інформацією газети, актор нібито заявив, що повернеться в кіно і знову візьметься за роботу над своїм фільмом "Выкрест", зйомки якого були перервані через його хворобу.

Олександр Абдулов (Фото: mk.ru)
В ізраїльській клініці "Іліхов" Абдулову був поставлений страшний діагноз: рак легенів четвертого ступеня (Фото: mk.ru)
Відзначимо, раніше повідомлялося, що Олександр Абдулов, що випробував усі способи лікування від раку легенів четвертого ступеня, відправився до Тибету із зупинкою у впливових друзів у Киргизії.

У Тибеті актор особисто спілкувався з одним із старих далай-лам. Лама, дізнавшись про недугу Абдулова, сам зустрів його у священній обителі та розмовляв із ним наодинці протягом декількох годин.

Спілкування з ченцем-цілителем справило благотворний вплив на фізичний та емоційний стан актора. Лама провів над Абдуловим священний обряд і пообіцяв, що особисто молитиметься за його здоров'я Будді.

Колишня дружина актора Ірина Алферова підтвердила виданню "Твой день", що Олександр Абдулов почувається набагато краще.

Олександр Абдулов
Архів
Лама провів над Абдуловим священний обряд і пообіцяв, що особисто молитиметься за його здоров'я Будді (Фото: Архів)
"Саша зараз почувається прекрасно. Він сам знайшов ченця і попросив своїх впливових друзів у Киргизії відвезти його до нього. У результаті після багатогодинного переїзду Саша поспілкувався з ним. І за його словами, йому стало набагато легше і повернувся він до Москви, повний сил і душевного спокою," - відзначила вона.

Одразу після повернення до Москви Абдулов заявив дружині Юлії та близьким, що збирається знову взятися за роботу – він готовий виконувати свої колишні ролі в спектаклях, зніматись у фільмах і навіть знову почати передану іншому режисеру роботу над фільмом "Выкрест".

Нагадаємо, робота над стрічкою "Выкрест", режисерським дебютом Абдулова, почалася ще минулого року, проте зйомки перервали після того, як прямо з майданчика актора відвезли в лікарню, де йому зробили операцію з видалення проривної язви шлунку. Потім в ізраїльській клініці "Іліхов" Абдулову був поставлений страшний діагноз: рак легенів четвертого ступеня. На час лікування в Ізраїлі і в Москві актор віддав роботу над своєю картиною в руки режисера Дмитра Месієва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: