Абдулов у реанімації

Актор Олександр Абдулов потрапив в реанімацію. На зйомках нового фільму в Криму у нього несподівано відкрилася виразка шлунку.

Популярний російський актор Олександр Абдулов потрапив в реанімацію. На зйомках нового фільму в Криму у нього несподівано відкрилася виразка шлунку.

Абдулова доставили в лікарню прямо із знімального майданчика і зробили екстрену операцію. Зараз лікарі роблять все можливе, щоб зберегти життя актора, пише "Твой день".

Олександр Абдулов
Олександр Абдулов (Фото: allstars.pp.ru)
У 1-у міську лікарню Севастополя Абдулова привезли на кареті "швидкої допомоги" з Балаклави, де він знімав свій новий фільм. Спочатку його доставили в місцеву клініку, але там артисту відмовилися робити операцію, і Абдулова, який страждав від сильного болю, екстрено привезли до Севастополя.

За твердженням лікарів приймального відділення клініки, актор знаходився в дуже важкому стані. "Він скаржився на сильний біль у області живота, - повідомили в балаклавській лікарні. - Але після обстеження ми ухвалили рішення відправити його до центральної лікарні Севастополя, де йому повинні надати більш професійну допомогу".

У 1-й міській лікарні Абдулова зразу ж почали готувати до операції. По визнанню фахівців, будь-яке зволікання могло коштувати актору життя. "Операція по видаленню проривної виразки пройшла добре, - повідомив лікар приймального відділення Світлана Максимова. - Зараз Абдулов знаходиться в реанімаційному відділенні в окремій палаті. З ним поряд сидить його дружина Юля".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: