Абдулову стало гірше

Самопочуття знаменитого російського актора, який лікується від раку в Ізраїлі, постійно погіршується.

Олександр Абдулов
Архів
Олександр Абдулов.
Стан здоров'я Олександра Абдулова погіршився, через що лікарі скасували його переліт з Ізраїлю до Москви.

Про це пише газета "Твой день".

Самопочуття відомого актора катастрофічно погіршується, і дальня поїздка може фатальним чином позначитися на його здоров'ї.

Як розповіли "Твоему дню" в ізраїльській клініці, переліт Абдулова з Тель-Авіва до Москви відкладений на невизначений термін. Лікарі Абдулова говорять, що в його стані переїзд неможливий, хоча сам актор все ще сподівається потрапити на ювілей рідного театру "Ленком".

Олександр Гаврилович мужньо бореться за своє життя, на прохання актора кращі ізраїльські онкологи зараз знайомляться з історією його хвороби, щоб запропонувати свої варіанти терапії. Проте лікарі іменитого пацієнта вважають, що шанси на лікування вкрай малі. Як розповіли в оточенні актора, ізраїльські фахівці приховують від Абдулова справжній стан справ.

"У найближчі два тижні Олександр Гаврилович точно не прилетить до Москви, - сказали "Твоему дню" близькі артиста. - А далі побачимо. Ми віримо тільки в добре".

Фахівці Російського онкологічного наукового центру імені Блохіна готові прийняти Абдулова в своїй клініці. На нього в онкоцентрі вже заведена медична карта та заброньована палата.

Дізнавшися про те, що Абдулов найближчим часом не зможе прилетіти до столиці Росії, друзі актора поспішили відвідати його в Ізраїлі, щоб підтримати близьку людину у важкий момент її життя.

Хвороба Абдулова викликала серцевий напад в його мами, Людмили Олександрівни. Вона зараз у відділенні кардіології Центру серцево-судинної хірургії імені Бакульова. 

За словами лікарів, стан немолодої жінки був украй важким. Московські світила медицини впродовж декількох днів намагалися стабілізувати тиск і серцевий ритм хворої. Зараз її продовжують лікувати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: