Адвокати Поланскі подали клопотання про його звільнення

Адвокати режисера Романа Поланскі подали у вівторок, 29 вересня, клопотання про його звільнення з-під варти.

Адвокати Поланскі просять звільнити свого клієнта. І подали відповідне клопотання. Тепер кримінальний суд Швейцарії може прийняти рішення про звільнення режисера або ж про утримання його під вартою протягом декількох тижнів.

При цьому, як сторона захисту, так і сторона обвинувачення має право оскаржити будь-яке рішення, яке буде прийнято судом.

Раніше влада американського штату Каліфорнія заявила про те, що формальний запит про екстрадицію Поланскі зі Швейцарії в США буде підготовлено протягом двох місяців.

Нагадаємо, що Романа Поланскі, який є громадянином Франції, було заарештовано 26 вересня 2009 у Швейцарії, куди він прибув для участі в Цюріхському кінофестивалі.

Підставою для арешту став ордер, виданий американською владою в 1978 році - в 1977 році режисера визнали винним у розбещенні неповнолітньої.

У Держдепартаменті США повідомили, що протягом двох місяців влада американського штату Каліфорнія підготує формальний запит про екстрадицію Поланскі зі Швейцарії в США.

Сам Поланскі не має наміру повертатися в США. Адвокат режисера зазначив, що після того, як американська влада подасть запит на екстрадицію Поланскі, останній може оскаржити його в швейцарському суді.

Читайте також:

Арешт Поланскі спровокували його адвокати

Роман Поланскі заарештований за зґвалтування у Швейцарії

Прем'єр Польщі вважає, що через арешт Поланскі надто багато галасу

ВідеоАрешт режисера Романа Поланскі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: