Альбіна з "ВІА Гри" вступила до університету

Учасниця гурту "ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва розповіла про кар'єру, свого сина та навчання в університеті.

Головною героїнею журналу HELLO! цього тижня стала Альбіна Джанабаєва, одна з тріо "ВІА Гра". Незважаючи на те, що її графік розписаний на місяці вперед, Альбіна знайшла час на те, щоб дати інтерв'ю виданню. Правда, довелося поєднувати корисне з приємним - Альбіна запросила журналістів до себе додому - допомогти їм з сином Костею нарядити новорічну ялинку. За цей час співачка встигла розповісти про роботу в групі і про роботу взагалі, про сина і його майбутнє, і про свої очікування.

У наступному році виповниться сім років, як ти співаєш у проекті ВІА Гра. Відчуваєш себе старожилом?

"Я не живу з цією цифрою в голові. Мабуть коли отримуєш задоволення від роботи, час летить непомітно. У нас, учасниць ВІА Гри, взагалі трохи інший ритм життя - все на підвищених швидкостях. Іноді навіть озирнутися не встигаєш. Так. Шість років пролетіли. Ну і чудово! Я зустріла за цей час багато цікавих друзів, заспівала чудові пісні, у мене підростає син Костя. Все відмінно".

Альбіна розповіла про те, що одного разу хотіла змінити рід діяльності.

"Був момент, коли здавалося, що на сцені у мене немає майбутнього, настала депресія, і я вирішила піти попрацювати, як усі люди. Відразу скажу, мене вистачило рівно на два місяці. Я звільнилася, і якимсь чарівним чином в нагороду за це випробування у мене з'явилися пропозиції ролей. Я була така щаслива, що знову можу співати, танцювати, виходити на сцену! Є якийсь авантюризм. Звичайно, по-перше, авантюризм, а по-друге, бажання перебороти себе. Довести собі, що можеш зробити, здавалося б, неможливе, - такий кайф! Зараз, наприклад, я з тих же мотивів вирішила здобути вищу освіту. Вирішила, що мені потрібна їжа для мізків, і поступила на психологічний факультет одного з університетів. І це, повірте мені, суцільне подолання себе".

Читайте також:

Джанабаєва з "ВІА Гри" закликає позбутись силікону

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: