Аліна Кабаєва приховує ім'я батька свого сина

Прославлена гімнастка Аліна Кабаєва не так давно народила первістка, але ім'я батька своєї дитини олімпійська чемпіонка досі приховує.

Новина про те, що знаменита спортсменка Кабаєва стала мамою, активно обговорюється в спортивних колах. Головний тренер збірної Росії з художньої гімнастики Ірина Вінер, яка зробила з Кабаєвої зірку світового спорту, від відповіді на питання про батьківство дипломатично відходить, хоча напевно знає таємницю, адже саме з нею Аліна завжди була відверта.

"Коли Аліна вважатиме за потрібне, вона сама про це скаже. А я за неї просто рада", - сказала Ірина Вінер.

Аліна Кабаєва ніколи не була обділена чоловічою увагою. Ставши абсолютною чемпіонкою світу, вона приворожила футболіста збірної Росії Максима Бузнікіна. Не дивлячись на всі квіти, вірші і пісні, які Максим дарував Аліні, завоювати серце гімнастки йому не вдалося. Близько трьох років тривав роман Кабаєвої і майора міліції Давида Муселіані, який на 13 років старший за Аліну. Їхній роман закінчився через те, що про нього дізналися всі.

До того ж, Давид був одружений, хоча з дружиною не жив довгий час.
"Давид мені дуже багато дав в житті, багато чому навчив, я вдячна йому за все, - говорила Кабаєва вже після того, як вони розлучилися. - Ми зберегли хороші стосунки".

Минулого року говорили про весілля Аліни із Путіним. Але... не склалось.

Говорять, що влітку минулого року Кабаєва познайомилася в Англії з футболістом лондонського "Арсеналу" Філіппом Сендеросом. Оточення гімнастки було в курсі їхніх стосунків. Але головною перешкодою для стосунків було те, що вони жили в різних країнах.
Хто ж батько дитини депутатки Кабаєвої - невідомо.

Читайте також:

Аліна Кабаєва на 3-му місяці вагітності

Аліна Кабаєва на четвертому місяці вагітності танцює єврейські танці

Путін розлучився і готується до весілля

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: