Аліна Кабаєва спростувала чутки про народження дитини

В середу олімпійська чемпіонка, депутат Держдуми Аліна Кабаєва зрадила своїй звичці і прокоментувала чутки, які блукали в Інтернеті більше двох тижнів.

Аліна Кабаєва вирішила розповісти правду про своє особисте життя.

Напередодні 26-річчя Аліни, яке було 12 травня, з'явилися повідомлення, що вона нещодавно стала мамою. А незабаром одна із столичних газет написала, що Кабаєва народила сина, пославшись на те, що цю новину нібито підтвердила колишній тренер Аліни Ірина Віннер.

Проте все це виглядало досить дивно. У Держдумі, де депутат Кабаєва з'являється регулярно без всяких перерв, ніхто вагітною її не бачив. А що вона стала нещодавно мамою віце-спікер Держдуми Світлана Журова і зовсім розсміялася цим чуткам, відмітивши "Це ж неможливо приховувати до останнього".

Сама Аліна весь цей час на зв'язок не виходила. Але в її прес-службі з інтонаціями, що не терплять заперечень, запевняли - не вірте чуткам, це неправда. Проте у нас прийнято вважати, що диму без вогню не буває. І незабаром вже навіть в кремлівському пулі (колектив журналістів, освітлюючий заходи за участю президента) стали шептати, що Кабаєва все-таки дійсно народила.

І ось нарешті гімнастка-чемпіонка-депутат і просто красуня вирішила перервати мовчання. Вчора на її сторінці в Живому журналі з'явився новий запис під заголовком "Про плітки". Приводиться цей текст повністю:
"Дорогі друзі! Не у моїх правилах коментувати чутки, але я вирішила зробити виключення. Тому що не можу залишити без відповіді багато теплих слів і побажань...На своєму сайті на сторінці "Моє життя" я пообіцяла розповідати про найбільш важливі події в своєму житті, про свою сім'ю. Тому коли я стану мамою (чого поки що не сталося), то обов'язково напишу про це. У будь-якому випадку - спасибі всім, хто поздоровляв і турбувався за мене. Лише ради вас я відступила від свого принципу: ніколи не звертати уваги на плітки".

Читайте також:

Аліна Кабаєва приховує ім'я батька свого сина

Путін розлучився і готується до весілля з Кабаєвою

Аліна Кабаєва на четвертому місяці вагітності танцює єврейські танці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: