Аліна Кабаєва заробляє 12,9 мільйона на рік

Депутат Аліна Кабаєва заробляє найбільше серед своїх зіркових колег. Вона обігнала Миколу Расторгуєва та Йосипа Кобзона.

 Останніми серед зоряних депутатів довідки про доходи надали Микола Расторгуєв і Йосип Кобзон. Однак найвищі доходи виявилися у олімпійської чемпіонки з художньої гімнастики Аліни Кабаєвої.

Її дохід становить 12,9 мільйона рублів на рік. А у власності у спортсменки знаходиться ділянка, три квартири і дві машини.

Заробітки ще однієї колишньої гімнастки Світлана Хоркіної не настільки великі. Її річний дохід склав 4,4 мільйона рублів. У власності у колишньої спортсменки три машини, три квартири, три ділянки, а також будинок і гараж.

Співак Микола Расторгуєв заробив 8,6 млн рублів. Він володіє ділянкою, гаражем, будинком, квартирою, двома позашляховиками і двома мотоциклами. Дохід його дружини склав усього лише 78 тисяч рублів.

Йосип Кобзон заробив удвічі менше свого колеги - 4,8 мільйона рублів. Він володіє ділянкою, трьома будинками, квартирою, двома гаражами і двома машинами. А ось його дружина виявилася куди більш забезпеченою, ніж дружина лідера гурту "Любе". На неї оформлені п'ять земельних ділянок, будинок, чотири квартири, п'ять гаражів і дві машини. А дохід склав майже 3 млн рублів.

А найбагатшою дружиною тепер вже екс-депутата фігуриста Євгена Плющенка виявилася продюсер Яна Рудьковська. Заповзятлива Яна за минулий рік вона заробила приблизно 18 мільйонів 600 тисяч рублів, у той час як її чоловік за офіційними даними поповнив свій бюджет усього на 949 тисяч рублів.

Читайте також:

Аліна Кабаєва приховує ім'я батька свого сина

Путін розлучився і готується до весілля з Кабаєвою

Аліна Кабаєва на четвертому місяці вагітності танцює єврейські танці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: