Алла Пугачова купує віллу у Юрмалі

Алла Пугачова вирішила придбати нерухомість у Латвії. Тепер коли Примадонна приїздитиме на Нову хвилю, зупинятиметься у своєму будинку.

Минулого тижня Примадонна російської естради Алла Пугачова відвідала Латвію в рамках свого прощального туру. Однак за чутками для приїзду до країни у Примадонни була й ще одна причина - Алла Борисівна розглядає можливість придбання нерухомості в Юрмалі.

Ще влітку, під час фестивалю "Нова хвиля" Пугачова оглянула три об'єкти, але так і не змогла визначитися з вибором. Один з будинків знаходиться поруч із відомою віллою Валерія Каргіна "Вілла Адлер", решта будинків також розташовані в Булдурі, - двоповерховий будинок на проспекті Межа, і будівля в 2,5 поверхи на проспекті Булдурі. Пугачова також виявила інтерес і до виставленого на продаж готелю "Vēja roze". 

У даний момент Примадонна ще не встигла закінчити оформлення всіх необхідних документів, але рішення щодо покупки вже прийнято. Це буде саме та вілла, що знаходиться по сусідству з "палацом" Каргіна. Алла Борисівна ще раз оглянула цей будинок, перед тим як відправитися з Латвії на гастролі до Литви.

Читайте також:

Пугачова не позбавляла свого молодшого онука спадщини

Пугачова заборонила Моїсеєву матюкатись у Києві

Через скандальність Пугачова викреслила Приходько з "Різдвяних зустрічей"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: