Аллі Пугачовій подарували острів на Філіппінах

Знаменита російська співачка Алла Пугачова стала власницею острова на Філіппінах.

Острів на Філіппінах Примадонні подарував її близький друг, крупний російський бізнесмен, чиє ім'я в пресі поки що не було озвучене. Раніше бізнесмен взяв острів на Філіппінах в довгострокову оренду. Після того, як Пугачова оголосила про свій намір покинути сцену, він вирішив подарувати майже незаселений острів їй, щоб співачка могла, нарешті, як слід відпочити далеко від цивілізації і зайнятися своїм здоров'ям. Термін володіння островом витікає в 2044 році.

Нагадаємо, що 5 березня цього року Алла Пугачова дала першу за останні 10 років велику прес-конференцію, в ході якої вона повідомила про свій намір припинити в найближчому майбутньому концертну діяльність.

"Пугачова-співачка піде зі сцени, але настане час іншої Алли Пугачової, в якої є робота на радіо "Алла", в театрі, кіно, письменницькій діяльності. А для того, щоб віддатися
радіо, театру і кіно, чимось треба пожертвувати, – сказала Алла Пугачова. – Є дві головні причини, через які я йду зі сцени. Перша полягає в тому, що здоров'я моє і серце не дуже дозволяють кататися туди-сюди: на кораблях, літаках і всіх видах транспорту. І друга причина – це те, що після ряду операцій, які мені довелося перенести, голос звичайно підсів. І він не може виразити тих інтонацій, які мені б хотілося. А раз це так, я знайду спосіб зробити так, щоб інший молодий голос виражав їх. Я все чітко і чесно говорю, щоб потім не придумували, що, мовляв, спилася".

Концерти гастрольного туру Алли Пугачевої пройдуть в Києві, Мінську, в Казахстані, Вірменії, Грузії, в Німеччині, Ізраїлі і 5 концертів в Америці.

Читайте також:

Алла Пугачова у Києві показала обручку

Алла Пугачова таємно приїхала в Київ

Пугачова купила собі "Острів"

Пугачовій пропонують викладати в музичній школі

Аллі Пугачовій побудують театр в Петербурзі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: