Анастасія Волочкова цілується із колишнім чоловіком на людях

Балерина Анастасія Волочкова на вечірці мило воркувала із колишнім чоловіком Ігорем Вдовіним.

Офіційні папери про розлучення Анастасія і Ігор отримали не так давно. Балерина з маленькою дочкою залишилася жити в заміському будинку, який Ігор Вдовін продовжує знімати для своєї колишньої сім'ї. А останнім часом Вдовіна все частіше помічають в компанії колишньої дружини. Анастасія каже "Я б, можливо, і пробачила Ігоря, якби..." А що саме мається на увазі під цим "якби" - невідомо.

Днями в одному із столичних клубів бомонд зібрався на світську вечірку. Анастасію супроводжував її директор Антон Атрашкін. Але вже до середини вечора, взявши мобільний, балерина подзвонила колишньому чоловікові із словами: "Приїжджай! Я хочу тебе бачити!" І Ігор Вдовін приїхав.

Пара мило спілкувалася, було видно – між подружжям немає розбіжностей. Одягнувшись, Вдовін і Волочкова поспішили до виходу. Колишній чоловік вирішив проводити Анастасію додому. І раптом... пара зупинилася і подарувала один одному пристрасний поцілунок.

"Ми самі не можемо зрозуміти, що це було... - зізнався директор балерини Антон Атрашкін. - Анастасія спілкується з Ігорем. Тому що разом вони виховують дочку Арішу. А якщо чесно, ми боїмося їх злякати. Тому не робимо жодних висновків завчасно. Весь колектив Волочкової дуже б хотів, щоб ця пара знову була разом".

За словами близьких друзів балерини, колишній чоловік останнім часом прагне якомога більше часу приділяти доньці і колишній дружині. Принаймні, минулі вихідні вони всією сім'єю провели разом в їхньому будинку.

Читайте також:

Анастасія Волочкова офіційно розлучилась з чоловіком

Волочкова віддала доньку у православний садок

Волочкову не беруть у мери Сочі, бо вона приховує свій вік

Балерина Анастасія Волочкова заспівала
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: