Андрій Ющенко в серпні одружиться на Сейшелах

Син президента України Андрій Ющенко збирається одружитись до кінця літа.

В серпні Андрій Ющенко одружується із Лізою Єфросініною. Весілля відбудеться на Сейшелах. Про це говорять в оточенні сестри нареченої, Маші Єфросініної.

Скромне весілля на Сейшелах обійдеться в 9000 доларів для двох. У цю суму входить проживання в номері для наречених впродовж 10 днів, запрошення нотаріуса і оформлення шлюбного свідоцтва.

Відпочинок кожного гостя - ще 4500 доларів, підрахували у весільному агентстві. Чим добре свідоцтво про шлюб, видане на Сейшелах, воно визнається у всіх куточках світу.
Андрій і Ліза знайомі більше семи років. До романа з Єфросініною Андрій Ющенко зустрічався з Ганною Павлович, а Ліза - з одеським мільйонером Романом Гуревичем.

В той же час, на нещодавньому врученні диплома Андрію Ющенку Ліза Єфросініна заперечувала можливість весілля із старшим сином президента – мовляв, і вона, і Андрій Ющенко збираються здобути ще одну освіту.

Маша Єфросініна не підтвердила чутки про радісну подію, а друзі Андрія зізналися, що розмова про весілля заходила, але про конкретну дату ніхто не чув.

Читайте також:

Андрій Ющенко захистив диплом на четвірку

Андрій Ющенко на зйомки кліпу приїхав з коханою Лізою Єфросініною

Віталіна Ющенко привчає доньку до гламурних вечірок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: