Андрій Ющенко захистив диплом на четвірку

Син президента захистив магістерську дипломну роботу на четвірку.


У четвер президентський син Андрій Ющенко закінчив Київський інститут міжнародних відносин. Він захистив диплом на тему про прямі та портфельні інвестиції на четвірку. В інститут майже вже магістр з міжнародній економіки з'явився без охорони і за півгодини до початку захисту.

Перед тим, як зайти в аудиторію, здав 150 гривень на мантію, яка йому знадобиться через кілька днів на офіційному врученні дипломів. У списку на захист президентський син був під щасливим номером 13 (держіспит він теж здавав під цим номером). Захист роботи тривав понад три години. З аудиторії він вийшов дуже втомленим і замученим. На оголошення оцінок Ющенко не залишився.

"Я дуже хвилювався і досі нервую, — зізнався він. — З ранку випив три чашки кави, аби зняти напругу. Що робитиму далі? Продовжувати займатися бізнесом". На уточнююче питання, яким саме, відповів, що це його секрет.

Попереду у президентського сина залишилося вручення дипломів, яке буде на початку лютого, і святкування в ресторані.

Однокурсники до відомого студента ставляться неоднозначно. "Він дуже хороший, приємний, ввічливий хлопець, і йому знижок на захисті диплома не робили. Викладачі ставили йому багато питань, і він майже на все зміг відповісти правильно, — розповідає одна з його одногрупниць. — Він звичайний студент, який інколи прогулює, але в цілому ходить регулярно. І з групою у нього стосунки хороші. Наприклад, коли була "помаранчева революція", деякі викладачі ставили йому компрометуючі питання, а ми його завжди захищали".

Правда, є й інші думки. Одна з його однокурсниць зізналася, що насправді в університеті Андрій з'являвся нечасто. "Він навіть не на всі іспити ходив, але йому завжди ставили позитивну оцінку. А протягом навчального року він взагалі міг з'явитися всього кілька разів", — розповіла вона.

Читайте також:
Андрій Ющенко на зйомки кліпу приїхав з коханою Лізою Єфросініною
Віталіна Ющенко привчає доньку до гламурних вечірок
Скрипка з Ющенко влаштують вечорниці у Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: