Андрій Григор'єв-Аполлонов показав своїх синів

Співак Андрій Григор'єв-Аполлонов показав дружину та дітей, а також розповів про те, як вони живуть у маленькій квартирі та їздять відпочивати.

Андрій Григор'єв-Аполлонов_2
OK!
Андрій Григор'єв-Аполлонов з дружиною Машею та дітьми
Учасник гурту "Іванушки International" Андрій Григор'єв-Аполлонов вперше показав журналістам всю свою сім'ю: дружину Машу і двох синів Івана та Артема.

Старший Ваня давно вже звик до спалахів фотокамер, він часто ходить з Андрієм на світські заходи, а от молодшого Тьому батьки ховали від журналістів 2,5 року. Тепер, коли вони показали своїх синів громадськості, стало ясно, що у молодшого "Іванушки" ще менше спільного з батьком, ніж у першого сина.

"Коли Марійка народила Ваню, я забіг у акушерську, а там бабуся підлоги миє, - згадує співак. - Я дивлюся на сина, і перше, що кажу: "Чому він не рудий?!" А бабуся мені: "хни багато - пофарбувати!" Чому обидва не руді, не знаю. Значить, Манькіни гени сильніші. Я-то її полюбив не блондинкою, а шатенкою".

Зате за характером старший син Ваня дуже схожий на батька, на відміну від молодшого Тьоми, який "пішов" в маму.

"Тьома точно в мене, - гордо заявляє Маша. - Я з розповідей батьків ніколи не ревла, якщо сама була винна. Тьомка такий самий: якщо він знає, що сам зробив дурницю, ніколи не буде закочувати істерику. А Ваня більше схожий на Андрія".

Старшому синові Андрія Григор'єва-Апполонова в грудні виповнюється 7 років, але батьки поки не віддають його до школи і вирішили дати йому ще рік пожити безтурботним життям.

"Зараз у нього всі захоплення - це PSP, iPad, iPhone. Ще вони рубаються у хокей на п'ятиметровому п'ятачку в будинку - у касках, з ключками, все як годиться ", - розповідає співак.

Пара закінчує ремонт у новій квартирі, а поки живе з дітьми в маленькому помешканні.

"У квартирі, в якій ми ще живемо, у нас немає дитячої, і тому Ваня спить з нами в одній кімнаті. Взагалі глобально побут вбиває стосунки, - міркує Андрій. - Пристрасть живе три роки, любов - п'ять, а далі вона трансформується: люди стають рідними, з'являється повага і гармонія, і вже можна прожити і 15, і 20 років і померти в один день, як жартують. Без романтики, звичайно, неможливо, і якщо їдемо відпочивати, то часто летимо удвох, щоб побути наодинці, а не так щоб був один біля машинки з молодшим грає, другий біля басейну старшого чатує".

Читайте також:

Расторгуєв подарував рудому "Іванушці" шкіряний батіг

П'яних гостей рудого Іванушки розігнала міліція

Андрій Григор'єв-Аполлонов привселюдно курить траву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: