Анджеліна Джолі любить секс на стороні

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі не вважає жахливим "секс на стороні". Акторка каже, що жити разом не означає належати один одному повністю.

Голлівудська суперзірка Анджеліна Джолі, яка виховує шістьох дітей зі своїм не менш зірковим чоловіком Бредом Піттом, нещодавно шокувала журналістів сміливою заявою. Актриса зізналася, що вважає секс на стороні цілком прийнятним.

Подружню вірність Анджеліна Джолі зберігати не вважає важливим. Актриса уточнила, що секс на стороні можливий, якщо обоє з подружжя не проти таких вільних стосунків.

Нагадаємо, Бред Пітт закрутив роман з Анджеліною Джолі, будучи одружений з акторкою Дженніфер Еністон.

"Я вважаю, що жити разом, не означає бути власністю один одного, - сказала Джолі. - Ми з Бредом це прекрасно усвідомлюємо. Я не вважаю подружню вірність настільки важливою в подружніх стосунках. Краще вже займатися сексом на стороні, ніж залишити чоловіка і потім поливати його брудом".

Тут, суперзірка, схоже, натякає на колишню дружину Пітта. Разом з тим вона додала, що між нею і Бредом Піттом не раз спалахують бурхливі сварки.

"Якщо Бред не розуміє, що він не правий, - розповіла Анджеліна Джолі. - Тоді я виходжу з себе, і навіть можу розірвати на ньому сорочку".

Читайте також:

Джолі і Пітт витратили на благодійність 7 мільйонів

Джолі і Пітт стали дизайнерами прикрас

Анджеліна Джолі усиновить дитину із Сирії без Пітта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: