Анджеліна Джолі помирилась з батьком після 10 років ворожнечі

Анджеліна Джолі помирилась з батьком після 10 років ворожнечі

Фото: Архів

Джон Войт оголосив, що з ворожнечею покінчено, і він дуже любить своїх онуків - трьох рідних та трьох прийомних дітей своєї доньки.

Фото: Архів
72-річний володар премії "Оскар" Джон Войт, який протягом десяти років на спілкувався зі своєю дочкою, не менш відомою актрисою Анджеліною Джолі, оголосив про відновлення стосунків, що послідувало за емоційним примиренням.

Розрив батька і доньки стався в 2002 році: Войт стверджував, що у Анджеліни є "серйозні психічні проблеми", вона, зі свого боку, звинувачувала його в зраді матері і інтрижках на стороні.

Читайте: Денисова та Кривошапко увічнили свою любов татуюванням

Після цього вони довгий час не бачилися, проте минулого року зустрілися у Венеції. Посередницьку місію в цьому примиренні виконував чоловік Анджеліни Джолі - знаменитий кіноактор Бред Пітт.

Проте лише зараз Войт оголосив, що з ворожнечею покінчено, і він дуже любить своїх онуків - трьох рідних та трьох прийомних дітей своєї доньки.

Під час інтерв'ю, даного ним репортерам Лос-Анджелеса, актор заявив: все змінилося буквально в одну мить і цей момент став переломним в його житті - він знову знайшов дочку і сім'ю.

Читайте також:

Ані Лорак порідниться з Філіпом Кіркоровим

14-річна донька Пономарьова пожалілася на мачуху

Райан Рейнольдс потайки відсвяткував 35-річчя з Блейк Лавлі

Повʼязані теми:

Наступна публікація