Анджеліна Джолі програла суд

В суді Анджеліні Джолі заборонили перешкоджати виходові нової лінії парфумів під назвою "Шайло".

Анджеліна Джолі програла суд
Джолі з донькою Шайло. (lawrenkmills.mu.nu)
На судовому засіданні, котре відбулося в четвер, 2 серпня, у справі про розгляд з парфумерною компанією "Symine Salimpour", голлівудській акторці Анджеліні Джолі заборонили перешкоджати виходові нової лінії парфумів, названих "Шайло"(Shiloh).

Джолі розпочала судовий розгляд з парфумерною компанією "Symine Salimpour" близько п'яти місяців тому через назву парфумів, що, на думку зірки, пов’язана з її донькою Шайло.

Раніше керівництво компанії "Symine Salimpour" стверджувало, що цю назву вони придумали понад два роки тому. Ця назва, за їхніми словами, не має нічого спільного з ім'ям доньки Джолі. На що знаменита акторка відповіла:

"Я не вірю їхнім заявам про те, що це не пов'язано із Шайло. Я більше ніж переконана, що на імені моєї дитини вони хочуть заробити чималі гроші. Мене обурює і те, що ім'я Шайло буде використане в назві парфумів без жодної згоди з боку батьків, тобто мене і Бреда".

Представники ізраїльської парфумерної лінії у своїй заяві стверджують: "З Івриту, Шайло (Shiloh) перекладається як "подарунок", саме це і мали на увазі коли обирали назву для парфюму".

Ця лінія парфумів буде продаватися на території Ізраїлю і Близького Сходу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: